Jau trečia savaitė, kaip kiekvienas rytas prasideda draugyste su šiais PUPA Multifunction gaminiais. Gavusi juos išmėginimui, iš pradžių pamaniau, kad tai savaiminio įdegio priemonės ir susinervinau – dar nesu turėjusi tokios savaiminio įdegio priemonės su kuria nesusimaučiau ir rezultatas nebūtų juokingas. 
Geriau pastudijavusi etiketes, pamačiau kad tai yra įdegį skatinančios priemonės, kuriomis išsitepus ir sėdėdama namuose jokio rezultato taip ir nepamatysi (arba laaabai negreit). Veikliosios šių gaminių sudėtinės dalys skatina melanino gamybą, todėl įdegis pasirodo greičiau, todėl labai tinka, jeigu nėra laiko degintis, bet saulėje vis gi tenka būti. Gaminiai tinkami tiek kūnui, tiek veidui, todėl galima juos naudoti ir kaip drėkinančią priemonę prieš darantis makiažą. Žinoma, ir šių priemonių veikimo dėka, galima sėkmingai palaikyti ir taip sunkiai atostogose „uždirbtą” įdegį. Priemonės, žinoma, nuo saulės neapsaugo, todėl jas reikia maišyti su apsauginėmis priemonėmis.
Man labiau patiko Super Tan Activator – 3 in 1 Primer, Accelerator, Extender kremas (tūtelėje) – jo tekstūra malonesnė, tepasi daug lengviau, greitai įsigeria. Kai tuo tarpu Super Unguent Intensive Tanning kremas yra beveik sviesto ar lūpų balzamo tekstūros, riebus ir gana sunkus išsitepti, bet užtat labai gražiai paryškina įdegį, nes suteikia odai blizgėjimo lyg panaudojus aliejų kūnui. Jeigu reikėtų rinktis vieną iš dviejų – rinkčiausi pirmąjį, bet šiaip manau labai sėkmingai ištuštinsiu abi pakuotes vasaros eigoje. Abu produktai nėra visiškai vienodo poveikio, apie juos galite paskaityti paspaudę ant pavadinimų. Klausite ar verta įsigyti? Tikrai taip! Mano kojos, visada įdegančios labai sunkiai (natūraliai esančios turbūt varškės sūrio spalvos), jau sėkmingai ruduoja ir be atostogų 🙂