Pirmiausia – visų laikų geriausia,ką esu bandžiusi savo plaukams – Nashi Argan. Jau esu apie dalį šių produktų pasakojusi seniau , o po kurio laiko prie pirminio rinkinio prisijungė Nashi instant nenuplaunama purškiama kaukė. Nuo tada, kai pasakojau apie šiuos produktus po pirmųjų naudojimų iki dabar pasikeitė tik tas, kad dar labiau jas įsimylėjau ir nepavyko rasti nei vieno šampūno ar kondicionieriaus, po kurio plaukai būtų tokie tiesūs, švelnūs, purūs ir glotnūs (bet neriebaluotai!). Instant purškiklis išvis daro stebuklus – net po baisiausiai sušiaušiančio plaukus šampūno šis išgelbėja situaciją – pakanka vos kelių papuškimų ir po poros minučių jau  gali lengviausiai iššukuoti plaukus.  Priemonės nėra labai jau pigios, bet vertos absoliučiai kiekvieno cento.

Kadangi nuplaunamus kondicionierius, balzamus ir kaukes naudoju itin retai(prisipažinsiu, tiesiog tyngiu), todėl nenuplaunama priemonė man yra būtina, kitaip vaikščiočiau kaip visiška kūtvėla. Taip, turiu fantaštiškąjį Nashi Argan instant purškiklį, bet kas dieną jį naudoti kažkaip gaila, stengiuosi pasaugoti išeigai, todėl reikėjo atrasti pigesnį variantą, kuris padėtų bent trupučiu priartėti prie Nashi efekto. Čia man po ranka papuolė Botanicals Geranium Shine Vinegar purškiklis ir likau net gi labai maloniai nustebusi. Pirmiausia patiko kvapas, o paskui ir labai greitai pamačiau kaip jis glotnina neapsunkindamas plaukų,padeda lengviau iššukuoti ir suteikia žvilgesio. Šį buteliuką, kainuojantį apie 10 eur naudojau tikrai ilgai,todėl sakyčiau kad čia super gera priemonė už gerą kainą.

Sausą šampūną pastaruoju metu naudoju tikrai daug, nes tiesiog atsibodo taip greitai besiriebaluojantys plaukai ir mėginu kažkaip susitvarkyti tą galvos plovimo grafiką. Taigi šioje situacijoje išsiversti be sauso šampūno yra labai sudėtinga. Anksčiau, kol nebuvau bandžiusi jokių kitų – Batiste atrodė tiesiog tobulas sausas šampūnas,bet dabar galiu pasakyti, kad radau daug geresnių, man labiau tinkančių sausų šampūnų. Pirmiausia nustebinęs atradimas buvo Syoss  anti-grease, o paskui išmėginau L’Oreal Elvital sausą šampūną,ir jau užmačiusi pirmą geresnę akciją parduotuvėje nusipirkau net kelis flakonėlius. Panaikina plaukų šaknų riebumą, nepadengia plaukų baltu sluoksniu bei nuostabiai kvepia! Nežinau kodėl, bet kvapas primena paauglystę ir pirmus turėtus kvepalus…ech, toks geras jausmas dienos eigoje vis tą kvapą užuosti (pastaruoju metu pasidaria žiauriai sentimentali,sorry:))..

Schwarzkopf Osis+ plaukų pudrą naudoju kai reik plaukus pakelti nuo šaknų – ypač kai tenka susirišti kuodą, arba kai po galvos plovimo praėjęs geras pusdienis – nuriebalint jų dar sausu šampūnu nereikia, tačiau šiek tiek kilstelėti palaidų plaukų vaizdą neprošal. Pudra juodos spalvos, tačiau puikiai įsitrina į plaukų šaknis : aš porą kartų spusteliu priemonės ant delno/pirštų, pasklaidau plačiau kad nebūtų koncentracijos tik vienoje vietoje, ir švelniai įtrinu į plaukus prie pat šaknų. Jeigu ir jūsų plaukai plonyčiai ir linkę prisiploti prie galvos – jums šito daikto tikrai labai reikia! Padėkosite man vėliau 😉

Plaukų plovimo, formavimo priemonės yra labai svarbūs dalykai, bet tikrai nebus reikalingi jeigu tų plaukų ant galvos teliks penki (mamos, pamenat tuos „nėštumo” plaukus? Ir kas atada po jų lieka…).  Pagimdžius pradėjo labai slinkti plaukai  – kaip sako, nesidžiauk radęs, neverk pametęs – kiek buvo gražių priaugusių, tiek su kaupu ir atsisveikino su manimi. Tada labai išsigandau ir puoliau klausinėti vienų ir kitų draugių apie priemones nuo plaukų slinkimo / skatinančias plaukų augimą ir viena draugė parekomendavo štai šią priemonę, kurią matote nuotraukoje. Net nežinau kaip tą pavadinimą turėčiau parašyti lotyniškomis raidėmis, bet manau kaip rekomendacijai paveiksliuko užteks, kad suprastumėte ko reikia ieškoti. Pirkau  šią priemonę Eurokos parduotuvėje, o kaina jos buvo absoliučiai juokinga -apie tris eurus berods. Išsiplovus galvą, reikia šios priemonės papurkšti ir įmasažuoti į galvos odą. Faina tas, kad jos nuplauti nereikia, šaknų ji neriebina, o ir kvapo jokio neturi. Po dviejų savaičių naudojimo negalėjau patikėti pamačiusi daugybę naujų plaukų, augančių tiek plaukų augimo linija (žinot kai jie trumpučiai ir taip juokinga styro į visas puses, va ten juos lengviausiai ir pastebi). Žodžiu, ypač dabar, rudenį,kai plaukai linkę slinkti daugiau – rekomenduoju išbandyti!

Ir pabaigai – rekomendacijos raudonplaukėms, dažančioms plaukus namuose! Ryžai savo galvelę dažau jau daug metų, išbandžiau įvairiausius dažus, įvairiausius atspalvius, dažiau ir namie ir kirpykloje, ir priėjau išvadą kad man geriau dažyti juos namuose, nes atradusi tinkamus dažus visada esu garantuota dėl spalvos, žinau kaip laikysis, ir tiesiog – nemažai susitaupo (ypač kai atnaujinti šią spalvą reikia dažnokai, tobuliausia man kas tris savaites ). Taigi pastaruoju metu jau esu apsistojusi ties dvejomis priemonėmis – L’Oreal Colorista Copper blond (daugiau varariška, šviesesnė spalva) ir Syoss Pure Copper. Čia gražiausios mėgintos spalvos ir ilgiausiai išsilaikantis ryškumas 🙂