Kiekvienais metais Kalėdinis periodas atrodo vis šiltesnis, vis prasmingesnis ir vis stebuklingesnis. Šiais metais pirmą kartą šventėme kaip tikra oficiali šeima, džiaugiausi šalia turintį vyrą ir širdyje žinant, kiek daug naujų vėjų ateinančiais metais gyvenimas atpūs mums. Dėl visko esame labai laimingi ir visko laukiame su nekantrumu. 
Rašydama šį blogo įrašą pamačiau, jog jis yra 597, vadinasi dar trys ir jau bus visi 600. Kažkas neįtikėtino. Ir sunku net gi pagalvoti, koks mano gyvenimas būtų be blogo ir jūsų, visi kurie domitės tuo kaip man sekasi, klausiate patarimų ir laukiate kiekvieno naujo blogo įrašo. Ir šiemet ne veltui savo facebook paskyroje linkėjau visiems motyvacijos. Motyvacijos ir tos varomosios jėgos siekti užsibrėžtų tikslų ir nemesti kažko sutikus kelyje pirmas kliūtis. Ne kartą norėjau ir blogą užleisti, tačiau visada sulaukdavau pastūmėjimo, paskatinimo, patarimo ar pagyrimo, kas atverdavo akis ir neleisdavo sustoti. To labai linkiu ir jums – eiti į priekį no matter what. 

Šiandien dalinuosi šventiniu deriniu iš New Yorker. Ažūriniais raštais marginta juoda suknutė, kūno spalvos delninė (nereikia vargintis ar ji tiks prie batų – kūno spalva gana neutrali), didelė šilta kailinė liemenė padėjo nepamiršti jog tai visgi žiemiškos šventės, ir kaklo papuošalas suteikė šiek tiek blizgesio. 
Komentuokite, rašykite man žinutės – man įdomu ką jūs galvojate, man įdomu, ko vis labiau pasigendate mano bloge, o gal tiesiog turite kažkokių pageidavimų, kokia savo patirtimi galečiau pasidalinti 🙂
Nuostabiausių Jums švenčių, mano mielieji :)*
Dress, Vest, Clutcht, Necklace – thanks to New Yorker | Watch – Triwa