Dievinu liemenes, todėl vos pamačiusi šią gražuolę Daili studijoje, žinojau, kad noriu ją pasiimti į Rygą. Teliko tik sugalvoti, ką apsirengti po ja, kad atskleisti visą grožį. Pasirinkau juodą suknelę, sudarytą iš dviejų skirtingų tekstūrų – dar vienas puikus mažos juodos suknelės pavyzdys. Labai norėjau paslėpti rankas (suknelė be rankovių), todėl apačioje apsirengiau paprastą tamprios medžiagos palaidinę. Tai buvo didžiulė klaida – buvo žiauriai karšta. Bet ko tik nepadarysi, kad paslėptum viską, dėl ko kompleksuoji 🙂 Derinį tobulai papildė Daili kurtas pūsto stiklo kaklo papuošalas ir sidabriniai aukštakulniai. 
Turbūt jau kažkuria įraše minėjau šiuos aukštakulnius – jie tikrai nerealiai patogūs, bet kai sugalvoji užsidėti pėdkelnes ir eiti dvidešimt minučių senamiesčio gatvėmis skubant – prakeiki net ir patogiausius batus. Dėl šitos priežasties beveik nepafilmavau nieko pačiame mieste, o tokių kadrų tam, kad sumontuoti  gražų video, labai trūksta. Ne, bet mėginsiu, bent kažką. 
Taigi, kuris mano derinys iš Rygos jums labiau patiko? Šis, ar su kita suknele?

Bateliai – Deichmann | Suknelė, Liemenė, Rankinė, kaklo papuošalas – LAURA DAILIDĖNIENĖ DAILI | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs (@Mados Prieskoniai) | Palaidinė – Zara