Labas rytas ! Šį kartą Rygos Madų savaitės (tiksliau, vienos nuostabios dienos kartu su Maybelline #makeithappen) pasakojimą pradėsiu nuo pabaigos. O tiksliau, nuo vieno derinio, kurį pasirinkau kaip antrąjį po apšilimo🙂 Vakar gavusi nuotraukas iš Ingos (AČIŪ!), tiesiog negalėjau laukti, kol natūraliai prieisiu prie šių nuotraukų susitvarkiusi prieš tai visa kitą, ką parsivežiau iš Rygos – norėjau pasidalinti kuo skubiau. Kaip ir minėjau prieš pat išvažiavimą, šiais metais Rygoje apsirėdžiau Lauros Dailidėnienės drabužiais, o būtent ši suknelė buvo viena mano favoričių neseniai praėjusioje Mados Infekcijoje. 
Taigi, šiandien derinio nuotraukos, kitą dieną – pirmojo derinio nuotraukos, o desertui pasiliksiu kolekcijų apžvalgas, ir, tikiuosi – spėsiu iki to laiko sumontuoti video! Pati netikiu savimi – buvau pasiėmusi kartu GoPro kamerą, ir mėginau filmuoti. Mėginau – būtent šis žodis geriausiai apibūdina tai, ką aš su ta kamera ten veikiau. Tiksliau žiauriai norėjau padaryti šiokį tokį vlogą, o gavosi taip, kad daugiau žiopsojau o kamerą įjungti vis pamiršdavau. Tikiuosi medžiagos pakaks bent kažkam parodyti (net nesusikėliau filmuotos medžiagos iš kameros – bijau:) ), o kaip pirmam kartui gal ir nesupyksit kad nebus tobulai. Tobulu pavadinčiau Absenttos reportažą iš RFW, siūlau pažiūrėti :)) 

Batai – Zara (seni) | Suknelė – DAILI DESIGN | Liemenė – New Look | Rankinė – Zara (sena) | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs @ Mados Prieskoniai