Bet šiaip ne apie derinį pašnekėti norėjau. Pagaunu save jau kurį laiką galvojant ir pergyvenant dėl blogo ir to, kokia kryptimi jis vystosi. Dievinu šį hobį, ir ne veltui tai darau jau daugiau nei septynis metus, bet pastebėjau, kad per dažnai ėmiau pergyventi dėl jo lankomumo, dėl grįžtamojo ryšio iš jūsų, dėl to, kad nesulaukiu vienokio ar kitokio bendradarbiavimo pasiūlymo, dėl to, kad galbūt nesukuriu tokių derinių, kaip norėčiau, ar kad viskas kažkaip ne taip. Na, toks jaudulys manau normalus, kai taip nuoširdžiai rūpi tai, ką darai, o ir grįžtamojo ryšio labai norisi, nes tik jis skatina eiti pirmyn. Bloginimas full time skamba kaip svajonė, kuriai neaišku, kada lemta išsipildyti, todėl turbūt ir kyla abejonių ar viską darai teisingai (jeigu išvis galima būti apibrėžti  tą „teisingai” sąvoką šiuo atveju).

Savo abejonėmis pasidalinti norėjau dėl to, kad turbūt iš naujo galėčiau jus supažindinti su savimi, ir su tuo, kodėl rašau šį blogą ir ką noriu juo perteikti (sau tai priminti taip pat verta). Nesu nei modelis, nei makiažo meistrė, nei stilistė, nei kitokia profesionalė. Esu paprasta mergina (velnias, o gal jau laikas save vadinti moterimi?), turinti vyrą, beveik pusantrų metų sūnų, ir gyvenanti lygiai tokį patį gyvenimą, kaip ir kiekviena iš jūsų. Savo laisvalaikį mėgstu leisti lankantis renginiuose, vaikštant po parduotuves, naršant internete, ir ieškant kasdienio įkvėpimo, kaip tai daro ir kiekviena iš jūsų. Blogas skirtas tam, kad galėčiau archyvuoti savo gyvenimą, dalintis įkvėpimais ir atradimais, bei galbūt tuo pačiu įkvėpti kažką iš jūsų. Nebesistengsiu iš savęs išspausti kažko, ko negaliu ar nemoku, o stengsiuosi daryti tik tai, ką moku geriausiai, tikiuosi tai įvertinsit ( o apie savo profesinį kelią papasakosiu jau greitai, taip nemažai jūsų klausinėjo apie mano darbą). Linkėjimai!


 

 

Batai – Deichmann | Paltukas – H&M (sh) | Rankinė – New Yorker (sena) | Kelnės – H&M (senos) (šitos nerealios) | Megztinis – H&M (senas) | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs (Mados prieskoniai)

Nuotraukos : Aliona