Labai seniai dalinausi tik derinio įrašu. Pastaruoju metu labai saugojausi, bijojau peršalti ne tik dėl savo sveikatos, bet ir dėl mažylio. Mamos mane supras – negalim sau leisti sirgti, nes persirgti ir neužkrėsti vaiko turbūt praktiškai neįmanoma, taigi po to, kai dvi savaites žiemos pradžioje teko gydytis visiems trims, pasakiau sau ne – mes daugiau nebesirgsim !
Taigi pirmas žingsnis ir buvo – nesifotografuoti derinių lauke, nes paltų milijono neturiu, su tuo pačiu rodytis pastoviai neįdomu, o ir koks skirtumas, kai vistiek nesiruošiau atsilapoti jo net kelioms minutėms nuotraukos padarymui. Taigi šias nuotraukas pasirinkau padaryti vėl gi, saugodamasi nuo vėjų ir šalčio, todėl jos padarytos mūsų naujame būste, kur dar praktiškai nieko nėra (tik keli seni baldai), bet bent jau nešalta ir nepučia vėjai 🙂
Prieš savaitę pasakojau, kaip buvau sužavėta H&M pavasario/vasaros Studio kolekcijos, ir labai norėjau paimti kažką tokio plono ir vasariško, ir sluoksniuojant prisiderinti vis dar vėsiems orams. Štai kas gavosi : apačioje apsirengiau plonus baltus marškinukus (pastaruoju metu esu tiesiog įsimylėjusi išlindusią baltą marškinių apykaklę, nu žiauriai gražu!), priderinau (5 eur radinys!) Zara dirbtinės odos bordo kelnes, apsirengiau sodriai žalios spalvos H&M Studio kolekcijos suknelę, ir kad nebūtų šalta užsimečiau kailinę liemenę. Rezultatu likau patenkinta, ką manote jūs?

Laikrodis – Marc by Marc Jabcobs (ieškokite Mados Prieskoniai parduotuvėse) | Suknelė – H&M Studio SS16 | Kelnės – Zara | Marškiniai – Mango | Liemenė – New Yorker | Batai – Deichmann

H&M Studio kolekciją nuo vasario 25 dienos rasite GO9 prekybos centre, Vilniuje

P.S. Nuotraukos darytos šiandien, po L’Oreal Pro Fiber procedūros, apie kurią užsiminiau instagrame, dabar kelias savaites toliau naudosiu man duotus gaminius ir tada pasidalinsiu nuomone. Kol kas plaukai fantastiškai blizga ir yra kaip šilkiniai!