Tokios dienos kaip vakar buvau jau pasiilgusi : susitikimas su draugėmis blogerėmis, mini aprangų fotosesija, vakarienė užupyje ir vakaro pabaiga lietuviškų drabužių Zefyras butiko/dirbtuvių įkurtuvėse (Bokšto g.19, Vilniuje). Labai tikiuosi greitu metu padaryti šios vietos „reidą” ir parodyti jums savo favoritus, o kol kas galiu pasakyti, kad buvau maloniai nustebinta itin įkandamų kainų, gražių siluetų ir spalvų, bei nerealių aksesuarų (iš keramikos pagamintos širdys tiesiog wow). Gaila, nuotraukų padaryti nepavyko, nes žmonių ten buvo tiesiog sausakimša – tiek daug gerbėjų turi šis prekinis ženklas, ir ne veltui. 
Turėjau ir naują man patirtį – vaikščioti su akiniais perregimais stiklais. Jums gal bus juokinga, ypač toms, kurios kas dieną nešioja akinius. O man buvo keista – jaučiausi lyg būčiau su akiniais nuo saulės, tačiau vaizdas man labai patiko. Šiaip akinių nenešioju, nes man jų nereikia, tačiau šie puikiai pagyvino mano įvaizdį. Akinių nuotraukomis iš arčiau dar būtinai pasidalinsiu – jų kojelės labai gražiai puoštos skoningu blizgučiu. 
O jūs ar esate kada nešioję paprastus akinius vien kaip įvaizdžio detalę, o ne dėl to, kad jų reikėjo dėl regėjimo?

Sijonas – Reserved | Švarkas – New Yorker | Batai – Deichmann | Rankinė – Zara | Akiniai – Jimmy Choo |  Laikrodis – Marc by Marc Jacobs , apyrankė – Fossil (Mados Prieskoniai)