Gerai kad yra toks dalykas kaip ankstyvi rytai ir miegas. Žinoma, šneku ne apie savo miegą (Gabrieliui jau beveik 1,3 metų ir aš dar nesu nei vienos nakties išmiegojus nepažadinta), o apie šeimos narių miegą. Atsikėlusi anksti galiu padaryti kažką dėl savęs, galiu galiausiai išvažiuoti į miestą nusifotografuoti derinį blogui. Atrodo, būnant mama gali laisvai sau važinėtis po parkus, skaityti knygas, ir būnant blogere, sėkmingai jį pildyti. Na, nuo tada vaikas ima vaikščioti, jis tikrai neturi kantrybės ramiai sėdėti vežimėlyje ir stebėti kaip mama su drauge fotografuojasi blogui. Jis nori bėgti, žaisti, kažką daryti, ir tokia fotosesija tampa tikru stresu. O pastarąsias dienas kaip niekad atrodo kad per dieną daugiau visiškai nieko nenuveikiu, tik vaikštau iš paskos, renku išmėtytus daiktus ir stebiu kad mažasis išdykėlis kažkur nenusisuktų galvos. Labai norėjau pasiguosti ir pasidalinti pastarųjų dienų gyvenimu,  bet jokiu būdu niekada net neįsivaizduočiau savo gyvenimo be Gabrieliaus. 
Taigi šiandienos nuotraukos darytos kažkurį šeštadienį, turbūt 8 ryto, kai kartu su Aliona sugalvojome produktyviai išnaudoti rytą. Žadintuvas 05:30, dušas, pusryčių paruošimas savo vyrukams, 06:30  makiažas pas Alioną (kaip visada tobulai, ačiū:*) ir prieš aštuonias mes jau tuščiame senamiestyje. Vienas kitas žmogus ir vos keletas pravažiuojančių automobilių, šviesus rytas ir produktyvi nuotaika – čia padirbėjome tikrai puikiai. Negaliu atsidžiaugti šiais gėlėtais batukais ir tikiuosi kad ruduo labai greitai neatšals ir aš jais dar galėsiu pasidžiaugti. O derinys, kaip ir mano pasipasakojimas, visiškai mommy-friendly – labai patogus ir tinkamas pasivaikščiojimams (ar pabėgiojimams iš paskos) su vaiku. 
Atgaivinkite komentarų skiltį – pasidalinkite įspūdžiais!Bučkis 🙂

Batai – Asos | Laikrodis, apyrankė – Mados Prieskoniai | Rankinė, Švarkelis – Lindex | Skarelė – Apoteca | Kelnės – Lindex |