Savaitgaliais norisi šnekėti apie jaukumą ir patogumą. Keista, kaip atrodo, tik per porą metų savaitgaliai tapo šeimos ir ramybės laiku. O dar neseniai, jau penktadienį sukdavau galvą ką čia apsirengus šeštadienio linksmybėms mieste. Šiaip pasiilgau tokių vakarėlių, bet būdama namie su šeima jaučiuos labai laiminga. 
Jaukumo jausmą kuria ne tik aplinka, žmonės, ar veikla. Jaukumą padeda sukurti ir apranga. Šiltos, minkštos ir malonios medžiagos, laisvi ir nevaržantys siluetai. Nereikia bijoti oversize siluetų, ypač kai yra tokių stilingų opcijų. Dalinuosi nuotraukomis (darytomis rugsėjo viduryje, todėl ir kojos nuogos, ir palto nereikia, net gi buvo labai karšta diena), kuriose esu su pačia jaukiausia suknele, kokią esu besimatavusi pastaruoju metu. Ją puikiai galima sluoksniuoti su įvairiomis ilgomis liemenėmis, dideliais megztukais ar šalikais, bei derinti prie grubių aulinukų ir spalvotų tamprių ar ilgų batų virš kelių.
O kokia apranga jaukiausia jums? 

Suknelė, kaklo papuošalas – ZEFYRAS | batai – Tamaris | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs, apyrankė – Fossil (Mados prieskoniai)