Šiame derinyje turbūt susideda viskas, ką pastaruoju metu labiausiai mėgstu : naujieji gėlėti bačiukai iš Asos (nuorodą, kur juos rasti rasite įrašo apačioje), Lindex palaidinė su varpelio formos rankovėmis, jums turbūt jau spėjęs atsibosti Marc by Marc Jacobs laikrodis, ir senos, bet labai mielos ir patogios plytų spalvos kelnės.  Jeigu dabar eičiau į mokyklą ar universitetą, norėčiau panašiai ir rengtis. Žinoma, galimos ir kasdieniškesnės variacijos su džinsais ir džinsiniais švarkeliais. Bet išskirtiniai ir ryškūs batai yra šio sezono must-have, todėl būtinai turite juos nučiupti ir sau! Žinoma, lietuviškose parduotuvėse tokius rasti bus gana sunku – prekybininkai dažniausiai į avalynės pasiūlos formavimą žiūri gana konservatyviai, todėl rasti kažką įdomiau būna gana sunku, bet gerai paieškojus tikrai įmanoma. 
Kol dalinuosi savaitgalį padarytomis nuotraukomis, už lango šviečia saulė, o aš susivyniojus kaklą šaliku sėdžiu namuose. Neįsivaizduoju kaip reikia sugebėti kiekvienais metais susirgti beveik identišku metu – rugsėjį, kol dar oras nerealus, o aš jį galiu stebėti tik pro langą. Na, išlįsti turbūt vistiek teks, nes vaikui bet kokiu atveju reikia pabūti gryname ore. Šiuo metu jaučiuosi  kaip niekad smarkiai lakstanti ir žongliruojanti gyvenimą tarp vaiko, blogo ir namų. Taip noriu būti visose srityje geriausia ir atsidavusi visu šimtu procentų. Turbūt jau pastebėjote, kad blogą stengiuosi pildyti kuo dažniau, ypač jūsų mėgstamomis derinių nuotraukomis, o tai pareikalauja ypač daug laiko. Rezultatas akivaizdus – reikia šiek tiek pailsėti. Bet galiausiai bus taip, kad daugiau ilsėsiuosi žiemą, o dabar veiklos devynios galybės, todėl nėra kada sėdėti vietoje. Dar šiais metais laukia šiokie tokie pasikeitimai bloge, kurių labai laukiu, todėl sekite naujienas – čia bus dar jaukiau ir įdomiau. Bučkis!

  

Batai – Asos | Kelnės – Lindex (panašios čia ir čia) | Palaidinė – Lindex | Laikrodis, apyrankė – Mados Prieskoniai | Kaklo papuošalas – Zara | Liemenė – New Look
Ačiū Alionai už makiažą  🙂