Apie orą šnekėti, tai tas pats kaip neturėti apie ką šnekėti išvis. Aš priklausau tai lietuvaičių grupei, kuriai oras vis netinka : tai per karšta, tai per šalta. Bet nešnekėti apie orą, kai norisi išvažiuoti į miestą nusifotografuoti derinį, o net pasimatuoti kažko šimtą kartų nesuprakaitavus iki negalėjimo neįmanoma, neįmanoma. Džiaugiuosi, kad vakar visgi nugalėjome tą tinginį ir išvažiavome iš namų. Kai pagalvoji, koks skirtumas kur tirpti iš karščio, namie ar lauke, kai temperatūra nedaug ir tesiskiria. Aprangą dėliojau aplink naują Zara palaidinę, kurią nučiupau per išpardavimus. Labai ja džiaugiuosi, nes ji puikiai tiks ir rudenį ir žiemą prie švarkelių ar megztukų. Aišku vakar su ja buvo labai per karšta. 
Paskutinis postas, apie mergvakarių aprangą jau per kelias dienas sumušė skaitomumo rekordus, todėl planuoju vestuvių / dovanų vestuvių proga / mergvakarių veiklos tematiką pavystyti daugiau – manau tikrai bus naudinga ir įdomu. Galvoje sukasi milijonai minčių ir planų (vakar taip norėjau nusnūsti pietų miego kartu su Garbielium, bet niekaip nepavyko užmigti nes galva tiesiog ūžia!), bet dažnai pasirenku mieliau pažaisti su vaiku, negu kažką pradėti daryti. Manau, kad greitu metu tikrai vangumas dings ir galėsiu jus nudžiuginti kažkuo labai įdomaus. O kol kas, jeigu pasiilgstate manęs čia, bloge,  sekite mane instagram 😉 Iki!

Basutės – Deichmann | Sijonas – Lindex | Palaidinė – Zara | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs (Mados Prieskoniai) | Apyrankė – Fossil (Mados Prieskoniai) | Kuprinė – Indigo Textile