Hey guys! How are you doing? I just wanted to share a photo from a date i had with my cousin yesterday. We walked along Vilnius’ old town for about three hours, i couldn’t move my feet after that, but i was very happy 🙂 I’m wondering why we can not find more time so spend with some of our friends 🙂 Btw, i’m loving my converse shoes i received for my birthday :)) Kisses!

Sveikučiai! Šiaip aš pirmadienių negaliu pakęsti, jie būna visiškai nedarbingi, nes pusę dienos svajoji apie lovą arba prisimeni savaitgalio įspūdžius, o kitą dienos dalį jei ir pradedi kažką naudingo veikti, tai jau greit ir darbo diena pasibaigia ir keliauji namo toliau nekęsti pirmadienio. Vakarykštis buvo kitoks. Pirmą kartą gavau darbe praktikantę (kuri kažkodėl universiteto praktiką atlikinėja vasarą) ir buvo labai keista:) Anksčiau galvodavau kodėl gi visi kaip susitarę apie praktiką pasakoja, kad arba įmonėje išvis nieko nedarė, arba tvarkė archyvus…na ką aš galiu pasakyti, mano archyvai irgi jau tvarkomi. Kažkaip sunku naujam nepažįstamam žmogui patikėti rimtesnius darbus :))) Aš geriau pati padarysiu daugiau darbų, bet bent jau žinosiu kad viskas padaryta taip, kaip reikia 🙂

O vakaras praėjo dar puikiau, nes su pussesere išmaišėm visą Vilniaus senamiestį skersai ir išilgai 🙂 Deja mano naujieji numylėtieji conversiukai nutrynė abu užkulnius..negalėjau patikėti tokiu dalyku, nes jie iškentė ilgus pasivaikščiojimus Ispanijoje per didžiulius karščius, o čia nuskriaudė mane vaikščiojant lietuviškomis gatvelėmis..kaip ten bebūtų, pasivaikščiojimas buvo puikus :))

O kaip jūsų pirmadieniai dažniausiai praeina?

I was wearing:
Shirt – Cos
Skirt – H&M
Shoes – Converse
Bag – Mango
Sunnies – asos.com
watch – asos.com