Praėjusią savaitę atėjo turbūt gražiausias siuntinukas, kokį tik esu kažkada gavusi. Taip nekantravau išpakuoti, kad padariau tik nuotrauką instagramui ir puolėme su Gabrieliumi pakuoti (net neatidarius dėžutės į vidų pažvelgti kvietė nuostabus kvapas!). Pakuotėje radome krūvą džiovintų ir nuotabiai kvepiančių gėlių, bei trys populiariausi (ar vieni populiariausių) Kiehl’s gaminiai : veido prausiklis, veido kontūrus stangrinantis koncentratas, bei visų giriamo naktinio koncentrato mini buteliukas. 
Turbūt pasirodys keista, bet mano mėgstamiausiu gaminiu iš karto tapo veido prausiklis. Švelnus, gerai putojantis, puikiai nuplaunantis makiažo likučius, bei labai švelnus gaminys. Mano mišrios odos visiškai neišsausino, o nusiprausus toks geras švarios ir sudrėkintos odos jausmas, kad nesinorėjo tepti jokio veido kremo. 

Stangrinantis koncentratas veidui paliko labai gerą įspūdį – atrodo lyg ant veido teptum šilką. Tokia tekstūra, toks įdomus jausmas. Net negalėjau suprasti, ar reikia man dar papildomo drėkinimo ar ne. Kitą dieną pabandžiau koncentratą tepti ant jau sudrėkintos odos ir bendras efektas patiko dar labiau. 

Keista, bet išgirtasis naktinis koncentratas nepaliko jokio išskirtinio efekto ant mano odos. Kvapas malonus, odą drėkina ir švelnina, bet turbūt per daug iš jo tikėjausi, todėl iš ryto nelikau nustebinta smarkiai pagražėjusia oda. Kaip ten bebūtų, gaminys tikrai puikus, tiesiog stebuklų tikėtis iš kosmetikos niekada nereikia 🙂
Kiehl’s gaminius mėginau pirmą kartą, ir po tokių įspūdžių – negaliu sulaukti, kada galėsiu išmėginti jų dar daugiau! Sekime jų Lietuvišką facebook puslapį – kada ji juos rasime Lietuvoje???
o jūs ar esate mėginusios Kiehl’s produkcijos? Kokie įspūdžiai?