Ne paslaptis, kad iš kompanijų gaunu tikrai daug produkcijos mėginimui, bet tikrai nerašau apie viską bloge. Apie Kiehl’s neparašyti kažkaip negaliu, jau vien dėl to, kad jaučiu simpatiją pačiam brandui. Jau pirmaisiais laiškais ir siuntiniais, kai jie ruošėsi atidaryti pirmąją parduotuvę, vėliau pačiu bendravimu, naujų gaminių pristatymais ir tiesiog pati kompanijos koncepcija mane užkabino ir abejinga jai likti tiesiog nebegaliu. Ir tikrai nepagalvokite, kad šitos simpatijos kažkaip paveikia produktų vertinimą – ar patinka ar nepatinka, visada pasakau ir nieko neslepiu. Žinoma, simpatija simpatijomis, bet ir produktai tikrai geri, todėl juos girdama visiškai nesijaučiu blogai. Iš visko, ką esu mėginusi, nepatiko vos keli produktai. Iš šiandien apžvelgiamų produktų, taip pat pasitaikė kas nepatiko, todėl jeigu smalsu – skaitykite toliau 🙂

Pradėsiu turbūt nuo vienintelio tikrai nepatikusio produkto. Tai – Kiehl’s butterstick Lip Treatment. Testavimui aš gavau bespalvį ir su spalva (simply rose). Nepatiko būtent tas su spalva, nes keletą dienų jį mėginant supratau vieną dalyką – tiesiog nemėgstu balzamų su spalva. Nors Kiehl’s komanda patikino, kad spalva yra „buildable” (kaip gi lietuviškai išsireikšti, kad aiškiai perteikti tą sąvoką? nesugalvoju), bet tos savybės aš nepastebėjau, o ir ta lengva spalva ant lūpų man kažkaip nei šiaip nei taip pasirodė. Supratau, kad man turbūt jeigu jau norisi spalvos ant lūpų – griebiu normalų lūpdažį, o jeigu spalvos nereikia – noriu paprasto lūpų balzamo. O balzamas be spalvos pasirodė absoliučiai nerealus (o to su spalva tai irgi vienintelis trūkumas ta spalva, nes šiaip balzamo darbą atlieka puikiausiai) ir iš visų gyvenime mėgintų lūpų balzamų šis užimtų antrąją vietą ir tikrai šiam pasibaigus pirksiu dar. Koks balzamas yra geras man? Toks, kuris tepant nepalieka vaško efekto (suprantat apie ką aš) ant lūpų, kurio poveikis jaučiamas gana ilgą laiką, kuris sudrėkina lūpas lyg sušvelnindamas lūpų kontūrą, suteikiantis šiek tiek blizgesio ir pabrėžiantis natūralią lūpų spalvą. Va toks yra Kiehl’s lūpų balzamas. Pabandykite ir parduotuvėje tuos su spalvomis, jų yra ne viena, o gal jums patiks labiau nei man? Nes kokybė tikrai super.

Kažkaip nepadariau atskiros nuotraukos, kur matytųsi tik Calendula prausiklis ,bet jis lygtais ir nėra čia naujiena tai apie jį daug ir nėra ką sakyti – puikus, kaip ir visi kiti gaminiai iš tos linijos su medetkomis. Tiesiog privalote bent kažką išmėginti!

O apie Kiehl’s Pure Vitality skin nenewing veido kremą galėčiau kalbėti tikrai nemažai. Šių produktų pristatymo metu jau pastebėjau, kad kremo tekstūra itin keista. Visos blogerės po pirmųjų patepimų ant rankos beveik vienbalsiai nusprendė, jog jausmas lyg būtume tepusios ant odos makiažo bazę. Toks lyg silikoninis slidus jausmas, bet nevisai..manau kad  dėl šios priežasties kremas naudojasi itin ekonomiškai (užtepus per daug net nemalonu, toks sunkumo jausmas lieka). Šį kremą sudaro korėjietiškas raudonasis ženšenis  ir Naujosios Zelandijos manuka medus, kurie, kaip ir žada gamintojas, ramina odą, suteikia sveiko švytėjimo ir šiek tiek stangrina. Šį kremą dar naudoju tik kelias dienas, bet nežinau ar čia sutapimas ar ne – bet dažytis kažkaip norisi mažiau. Oda tikrai atrodo gražesnė ir skaistesnė. Tik su šiuo kremu reikėtų būti atsargioms – geriausia būtų parduotuvėje paprašyti mėginuko ir išbandyti mažuose lopinėliuose ant odos, kad nebūtų nepageidaujamų alerginių reakcijų ir nebūtų pinigai išmesti į balą. Kažkada vyrą įkalbėjau užtepti valančią molio kaukę su manukos medumi, o jis tylėjo ir kentėjo perštėjimą ir paskui gavau velnių kai jis visą dieną vaikščiojo nesveikai raudonu veidu ir to odos susierzinimo nuraminti nepavyko jokiomis priemonėmis 🙂 Tai tai kokią stiprią alerginę reakciją gali iššaukti būtent manukos medus.

Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque – guli mano stalčiuje ir laukia pasiruošusi kada oda pritrūks drėgmės, arba kada ruošiuosi kokiam svarbesniam renginiui (ant gerai sudrėkintos odos ir makiažas gražiau atrodo). Ten, kur yra toks geras ingridientas kaip alavijas, blogai būti negali. Atsimenu, kaip buvau pirmą kartą Fuerteventūroje alavijo plantacijose, ir kaip stebėjomės mūsų gidės nerealiai gražia oda (kai moteriai apie 40+ metų, o odos lygumas ir drėgmė lyg būtų kokių max 30) o ji išdavė, kad kas dieną tepasi visą veidą ir kaklą alavijo geliu…taigi alavijo gydančios ir drėkinančios savybės yra nenuginčijamos, o šioje kaukėje į kompaniją dar prisijungia ir medetkos. Kad mano odai (mišriai, linkusiai pasausėti) itin patinka ir tinka medetkos supratau pabandžiusi Kiehl’s medetkų toniką (pats geriausias tonikas kokį esu turėjusi), todėl šiuo ingridientų duetų kaukės pavidale labai džiaugiausi dar jos ir nepamėginusi. Aišku pamėginus, mano džiaugsmas niekur nedingo. Drėkina ir lygina odą, o jeigu palaikysit kaukę šaldytuve ir labai atgaivins. O ir kvapas toks labai gaivus ir energizuojantis.