Jau ilgiau nei mėnesį mėginu Anny nagų ir odelių priežiūros priemones. Kadangi nuo lapkričio mėnesio esu užsikrėtusi geliniu lakavimu, todėl Anny nagų lakų išmėginti nepavyko. Tačiau kaip žinome, pavasaris toks metas,  kai daug kas skundžiasi susilpnėjusiais, besisluoksniujančiais nagais ir sausomis ir jautriomis odelėmis aplink nagus. Žinoma, gelinis lakavimas kai kurioms irgi pablogina šią situaciją. 
Trumpai pristatysiu šias priemones, esančias nuotraukoje, ir reziumuosiu kurioms pasibaigus tikrai bėgsiu pirkti po antrą buteliuką. Turėčiau, žinoma, pastebėti, jog šios priemonės geriausiai veikia švarius ir nelakuotus nagus, todėl stengdavausi padaryti bent po kelių dienų pertraukas tarp gelinio lako nuėmimo ir pakartotinio lakavimo ir tomis dienomis intensyviai naudojau šias priemones. Kitomis dienomis priemones aplikuodavau ant odelių vakarais prieš miegą. 
Anny regeneruojantis aliejukas (geltonas, nr. 976)atstatomasis koncentratas trapiems ir skilinejantiems nagams. Odelės tampa minkštos. Nagai apsaugomi nuo išsausėjimo. Užkerta kelią skilinėjimui ir nagų lūžinėjimui. – Man labai patiko šios priemonės kvapas, taip pat lengva konsistencija. Aliejukas greitai įsigeria, tikrai puikiai suminkština odeles bei pastiprina nagus. Šią priemonę rinksiuos ir pabaigusi turimą pakuotę. 
Anny drėkinantis nagų koncentratas (oranžinis, nr. 973) – ženšenio eliksyras nagams. Drėkinamasis koncentratas trapiems ir išsausėjusiems nagams. Ženšenis drėkina, regeneruoja ir apsaugo pažeistas odeles. Nagai tampa atsparesni ir tvirtesni. – Stengiausi šiuos du aliejukus naudoti tiek pat kartų, tačiau ranka vis imdavo krypti ties regeneruojančio aliejuko. Šis taip pat yra puikios konsistencijos, greitai įsigeriantis. Šis duetas tikrai padėjo sustiprinti nagus ir sumažinti jų sluoksniavimąsi. 
Anny nagų kremas su biotinu (rožinis, nr.A11.110) –  Su biotinu ir įvairiais aliejais stiprina plonus ir minkštus nagus, maitina ir gydo sausas, pažeistas odeles. – Labai malonaus kvapo ir konsistencijos kremukas, puikiai minština nagų odeles, o jas tikrai jau reikėjo gelbėti (turiu įprotį jas pašalinti, o atauginėdamos jos būna labai nedėkingos – sausos ir kartais skausmingos ). Tikrai įsigysiu antrą buteliuką. 
Anny žaliosios arbatos nagų sviestas (žalias, nr. A11.115) – žaliosios arbatos sviestas intensyviai maitinanti priemonė nagų odelėms. – Šiai priemonei tikrai neturiu jokių priekaištų, gal tiesiog ji nelabai patiko dėl savo gana riebios konsistencijos ir netokio greito susigėrimo, kaip visų kitų. 
Savo mėgstamiausiais nagų lakavimo pavyzdžiais dalinuosi pinterest paskyroje, o savais nagučiais kartais – instagram paskyroje (1, 2). 
O jūs ar daug laiko skiriate nagų priežiūrai ir gražinimui? Pasidalinkite savo ritualais 🙂