Taigi pirmiausia – apie esančius pirmoje nuotraukoje. Pupa I’m Matt lip fluid (sp.20025 001)- visų laikų mėgstamiausi matiniai lūpų dažai. Lengva dažytis, spalva visiškai tobula o ir išsilaiko ilgiausiai iš visų. Labai dažnai renkuosi juos eidama į renginį ar į šventę, žinau kad jie manęs nenuvils. Labai artimas variantas spalvos atžvilgiu – Maybelline Vivid matte liquid (splava kurią turiu – 50 Nude thrill). Visai neblogi, tik ne toks matiškumas kaip Pupos, o dėl išsilaikymo net nedrįsčiau jų lyginti. Užtat tik pasidažius ir kokią valandą atrodo tikrai gerai! (lūpų pieštukas būtinas, nes kitaip gražiai pasidažyti ypač sunku, kažkodėl..gal tik man?). Trečiasis pasirinkimas – naujieji L’Oreal Gold Obsession (spalva nude gold). Pradžioje pamačiusi tą rudą atspalvį su blizgučiu pamaniau, kad jau man tai tikrai jis netiks. Bet priderinusi šią spalvą prie gaivaus spindinčio makiažo (lyg atostogose prie jūros), pamačiau, kad šie lūpų dažai tikrai užims geras pozicijas tarp favoritų.

Lūpų blizgesiai itin retas mano pasirinkimas vien dėl to, kad dažniausiai vaikštau palaidais plaukais. O tą nefainą situaciją žinote turbūt visos : išeini pasidažiusi blizgesiu lūpas, vėjas pučia, palaidi plaukai klijuojasi prie lūpų, tu juos nuėmi, ir tada situacija kartojasi n kartų. Negaliu pakęsti šito reikalo, todėl blizgesį naudoju tik tada, kai plaukai būna saugiai surišti į kuoduką. Dažniau renkuosi Make up Factory blizgesį (spalva 45. Iridescent rose), rečiau Maybelline Baby lips (spalva 20.taupe with me) (kvapas primena vaikystę!), nes nelabai mėgstu kai dažai šviesesni už mano natūralią lūpų spalvą.

Bourjous Rouge Edition / Souffle de Velvet (mano spalva 03 VIPeach)- raudonos spalvos naudojimo išimtis. Sufle primenanti lūpdažių tekstūra nesuteikia labai intensyvios spalvos, pradžioje dažantis gali pagalvoti kad kažkas su tais dažais ne taip (man ir daug kartų naudojant vis dar nepatinka pirmojo dažų sluoksnio tepimas – kažkoks nematomas), tačiau po antro sluoksnio išgaunama graži rausva spalva, o ir patys dažai tampa matiniais ir laikosi super gerai! (Šie dažai atlaikė Gabrieliaus rankytės išbandymą ir liko būtent ten kur juos ir užtepiau). Dar patinka tuo, kad lyginant su kitais gerai išsilaikančiais lūpų dažais- tu tiesiog pamiršti kad jie yra ant tavo lūpų.


Make up Factory Magnetic Lips lūpų dažus naudoju rečiau, nes spalva intensyvesnė ir pats dažas sunkesnis,bet šią spalvą dievinu, o ir matiškumo čia tikrai sočiai! Nors gamintojas pristato juos kaip pusiau matinius, man jie sakyčiau full on matiniai. Nyx Mat (spalva mls09 Natural)lūpų dažus turiu jau turbūt kokį pusmetį, ir jie visada su manimi mano mini kosmetinėje (kartu su Urban Decay ir Pupa favoritais). Spalva super neįnoringa ir man labai tinkanti ir patinkanti, o ir matiškumo pakanka – nemėgstu kai matiniai lūpų dažai būna žiauriai sunkios tekstūros, sunkiai tepasi ir labai sausina lūpas. O šių dažų ant lūpų praktiškai nejaučiu. Šie Urban Decay Vice lūpų dažai (Spalva – Backtalk / comfort matte ), o konkrečiai šis atspalvis, man visiškas matinių nude tonų nugalėtojas. Koks jis tobulas šnekėjau darant apžvalgą, ir iki šiol nuomonės tikrai nepakeičiau.

Turbūt juoksitės – čia yra vieninteliai lūpų pieštukai kuriuos turiu. Kadangi taip retai dažausi tamsiomis spalvomis, tai nemačiau reikalo pirkti tam tinkančių lūpų pieštukai. Šie puikiai tinka prie mano mėgstamų atspalvių, tai pakaitomis juos ir naudoju. Puikiai atlieka savo darbą – rekomenduoju. Mano turimos spalvos – 12 ir 20.

O štai kaip jie visi atrodo ant manęs. Šiandien žaidžiau dažymosi ir valymosi žaidimą, todėl vieta ta pati, rūbai tie patys, ir makiažas tas pats. Jeigu įdomu, kokias priemones naudojau makiažui, žiūrėkite mano instagram. Kurių lūpų dažų bėgsite ieškoti sau?:)