Negaliu patikėti kaip skrieja laikas ir kaip sunku jausti jo tėkmę. Atrodo va praeitą savaitę buvau puikiam vakarėly, paskui žadėjau papasakot apie didelį įspūdį palikusią muzikinę dėžutę ir staiga susivokiu kad visa tai vyko beveik prieš mėnesį. Neįtikėtina.

Taigi šiandien pagaliau papasakosiu apie tą nuostabiąją dėžutę, kurią jos kūrėjas Andrius, pavadino Mash Machine (MM). Su Andriumi susipažinau Aprangos grupės vakarėlyje, kai skanus kokteilis rankoje buvo gana smagiai nuteikęs naujovių išmėginimui. Ir čia pamačiau smagų išradimą, kuris manau taptų bet kokio vakarėlio pažiba. Pakalbinau Andrių, kuris trumpai papasakojo apie idėją bei patį veikimo principą.

Idėja buvo paprasta: du draugai sau gamino aparatą su kuriuo galėtų kietai DJ’aut, o jam norėjosi kokios nors smagios pramogos reklamai. Pati grojimo idėja, valdant muziką kokiais nors objektais ar judesiais nėra nauja, tačiau jie norėjo suteikti galimybę žaisti su muzika visiems, ne tik muzikinį išsilavinimą turintiems žmonėms. Tad MM – tai muzikinė dėžutė, kuria galima maišyti įvairius muzikinius loopsus, kurie būna suderinti jau prieš tai, tad gaminama muzika visad skambės gerai.

Pati išmėginau, tikrai stebuklingo muzikos pojūčio turėti nereikia, o vistiek visai smagių bytukų galima išgauti. Skirtingos kaladėlės slepia savyje vis kitokius garsus : melodijas, vokalus, ritmus. Be to, kaladėlių pozicija ant stalo pavirsiaus turi reikšmę – viduryje, girdimas originalūs įrašai, o stumiant prie kampų palaipsniui uždedami efektai (stipriausi kampuose). Taip galima žaisti valandų valandas, gali žaisti vienas arba su didele kompanija draugų. Stilingo ir pašėlusio vakarėlio pramoga tikrai turėtų tapti ši muzikinė dėžutė 🙂 Aš tikrai jos norėčiau savo organizuojamam vakarėliui (kai organizuosiu, tikrai rimta pamąstysiu) 🙂

Jeigu ką nors labai sudomino ir norėtumėt daugiau informacijos arba jūsų vakarėliui to ir tetrūksta, parašykit Andriui : andrius <eta> themojoes.eu

Nuotraukos Donato Žvirblio.  Aprangos grupės vakarėlis 2013 – Naktis Muziejuje

Štai kaip atrodo ir veikia profams sukurtas panašaus veikimo principo įrenginys