Pasinaudojau laisvadieniu ir sumaniau pažiūrėti naujo TV3 projekto, startavusio kovo 8 dieną, įrašą. Įspūdžiai labai įvairūs, bet visų pirma nelabai pagavau pačios laidos koncepcijos – komisijos vertinami beveik vien drabužiai ir sukurtas įvaizdis, tai kam tada reikalingas tas visas performansas su gyva muzika, choreografija, šokėjomis ir pan? Jeigu norima projekto pabaigoje išrinkti geriausią stilistą (kaip kažkuriame interviu minėjo J.Statkevičius), tai gal ir reikėtų vien tuo apsiriboti…just saying. 
Pirmos laidos tema – vestuvės. Matėsi, kad projekto dalyviams tema ne itin patiko, po to sekė ir labai nekokie komentarai iš komisijos. Aš trumpai pasidalinsiu savo mintimis, jeigu susidarėte kitokią nuomonę – mielai padiskutuosiu 😉
Milda Čergelytė
Pasirodymas buvo tikrai labai neblogas, pati kolekcija tikrai netokia bloga (tą vakarą tikrai buvo DAUG blogiau), kaip atsiliepė komisija, tačiau Mildos nenorėjimas priimti kritikos ir bandymai gal šiek tiek piktokai atsikirsti ir save pateisinti, sukūrė labai awkward situaciją, buvo net nebejauku žiūrėti. 
Kęstas Rimdžius
Man visada patinka, kad Kęstas labai paprastas, niekada neapsimeta kuo nėra ir neriečia nosies. Girmantė Vaitkutė reportaže pasakojo, jog Kęstas visada pasirodymams ją aprengdavo labai gerai, ir aš tam tikrai pritariu, tik šį kartą, man labai nepatiko kaip ji buvo aprengta. Gaila, kad Girmantės pagražėjusi figūra nebuvo pabrėžta… Kaip ten bebūtų, akis džiūgavo, nes Kęsto Rimdžiaus kūrinių braižą tikrai jau galima atskirti. Šaunuolis!
Liutauras Salasevičius
Net nežinau ką ir pasakyti. Galbūt kai kuriems dizaineriams tikrai reikia gero stilisto pagalbos. Visiškai sutinku su komisijos komentarais, jog Liutaurui reikėtų judėti į priekį, juk mada nestovi vietoje. Pateisinu šį pasirodymą tik tokiu atveju, jeigu Liutauras norėjo pasityčioti iš pačios laidos, bet kaži…juk kam tada ten eiti?

L‘Officiel Mados akademija

Lina Bernotaitytė ir Monika Klupšaitė padirbėjo nerealiai. Paprasta, su mintimi, jokių beprotiškų pasirodymų, tik skoningas mini spektakliukas ir tikrai geras pasirodymas. Po šito pagaliau pradedu suprasti, koks yra šitos laidos formatas, arba bent jau, koks buvo pirminis prodiuserių sumanymas. O ir parinkta muzika, klausėsi geriausiai iš viso vakaro pasirodymų!

Eva Ghaoui

Po šio pasirodymo, tikrai paguglinsiu šį prabangų prekinį ženklą, nes labai idomu, kiek ten tos prabangos iš tikro yra. Tikiuosi, viskas tikrai skaniau atrodys, nes čia buvo labai neskanu. Tie raukiniai, blizgučiai ir medžiagos – atrodo lyg ir reikalingi elementai, tačiau kažkaip ne taip ir ne tose vietose. Keista, kaip kai kurie supranta prabangą – kuo daugiau elementų tuo prabangiau? 
Dress me, O
Gal šiek tiek per daug šokių, bet bendras vaizdas tikrai buvo puikus. Dramatiška, efektinga, bet tuo pačiu paprasta. Antras modelis – viso vakaro pasirodymų favoritas!! Jeronimą Milių, tik gal kažkuo kitu būčiau pakeitus, tik nelabai apsisprendžiu, kuo. 
Ieva Daugirdaitė
Visų pirma – kokia graži moteris! Tikrai, viena gražiausių moterų Lietuvoje. O jeigu šnekant apie tai, ką ji gali parodyti, tai parodyti turi ką. Gal pati kolekcija ir galėjo pasirodyti šiek tiek per daug paprasta, bet aš sakyčiau, jau geriau visiškai paprastutė ir daili, nei apkarstyta raukiniais, blizgučiais, ir visiškai neskoninga. Man buvo gražu.
Nuotraukos : DELFI (T.Vinicko). 
Ar matėte? Kokie įspūdžiai?