Su žavingąja Toma:))

Didelis AČIŪ už nuotraukas Ievai @ I.VO photography
Dress – h&m | shoes – 2hand | Clutch – Oasap | Necklace – LT papuošalai | jacket – 2hand

nuotr. Dianos Abramavičiūtės @Infashion.lt
Pirmoji šių metų rudens Mados Infekcijos diena buvo kupina nusivylimų ir nuostabos, matyt, kaip visada 🙂 
Didžiausias nusivylimas – D.EFECT (ss2013). Galbūt kiekvieną kartą, kuo daugiau tikiesi tuo labiau tenka nusivilti. Manes netenkino nei spalvų gama, nei drabužių formos, nei visiems jau truputėlį pabodę gyvatės raštai (kad ir kitaip pateikti). Su kai kuriais paltukais net modeliai atrodė labai prastai – kaip beformės būtybės, arba žymiai stambesnės nei jos yra..tai klausimas kyla vienas – jeigu tai yra pret-a-porter kolekcija, kaip atrodytų vidutinės figūros moteris apsirengusi tais drabužiais? Žodžiu, liūdna, o buvo tikėtasi tokio įspūdingo renginio atidarymo… Va, patiko tik vienas look’as, bet ir tai, sakyčiau gana basic.

Foto : Darius Gražys @SwO magazine

Laura Dailidėnienė (ss2013) – labai maloniai nustebino. Aišku, keista buvo šiek tiek, nes jeigu niekas nebūtų pasakęs, jog čia jos kurta kolekcija, būčiau davusį nukirsti ranką, jog tai ir buvo taip lauktas E.Žiemytės (D.EFECT) kūrinys… Gana keista, bet padiskutavusi su merginomis priėjome išvados, kad abiejų dizainerių braižas gana panašus. Panašus tai panašus, bet įspūdis kurį paliko abi kolekcijos buvo visiškai skirtingas. 
Čia žavėjo oda, lengvučiai audiniai, švelniai nugulantys ant modelių kūno, šiek tiek glam’o pridėjo aukso spalvos detalės. Dailidėnienė sukūrė stilingos ir atsipalaidavusios, besidžiaugiančios vasara moters įvaizdį. Labai patiko
Foto : Darius Gražys @SwO magazine

Michael Sontag (ss2013) – patiko koloritas, formos, siluetai. Kilo tik šioks toks įspūdis, kad drabužiai tinkami šiek tiek vyresnei, elegantiškai moteriai. Na, bet gal su šiek tiek kitokiu stylingu pavyktų išgauti ir kitokį vaizdą. Nepatiko medžiagos – dažnai atrodė jog ta balta (marškiniai, kelnės, švarkeliai) iš labai prastos medžiagos, primenančios paklodę. Labiausiai patiko:

  
Ieva Daugirdaitė (ss2013) – pateikė tai, ko ir buvo tikėtasi. aiškios linijos, švarus minimalizmas, ir galiausiai mane visiškai papirko odos apraiškom. Pastaruoju metu mane veža viskas, kas yra iš odos 🙂 Obsessed kaip sakant 🙂

BEssARION (ss2013) – vienareikšmiškai patiko. Daugybė tendencijų vienoj vietoj, tačiau į viską pažiūrėta naujai, skoningai, kitaip. Negalėjau suvokti, kodėl paskutinio pasirodymo sulaukė taip mažai žmonių. Juk Mados Infekciją turim tik dukart metuose, ir negi atėjus į tokį renginį, taip sunku sulaukti paskutinės kolekcijos. Tuomet kyla klausimas, ko išvis ten eit?

Visos pristatymų foto : Darius Gražys @ SwO magazine

Kokius įspūdžius parsinešėt namo jūs?:)