Jaučiuosi žiauriai keistai rašydama apie infekciją kai praėjo jau kiek…savaitė? Kvaila tikrai, bet negalėjau rast laiko, dar buvau pažadėjus laiko suorganizuot dosnųjį giveaway konkursėlį, taigi apie rašau tik dabar 🙂 Jeigu būčiau rašiusi iš karto po pačio renginio, manau daugiau būčiau ko pasakiusi, o dabar liko tik tai, kas labiausiai įstrigo, nors gal ir gerai, pateiksiu labai koncentruotą informaciją? 🙂
Taigi visų pirma tai noriu pasidžiaugti kaip mes su Toma nusiaubėm lietuviškus naujienų portalus ;D Baisiai smagu (gal ir kvaila, arba tuščia gali pasirodyti)  buvo po renginio apžiūrėti svečių nuotraukas ir rasti save :)) Taigi trečioji diena šiuo klausimu buvo produktyviausia :))

O dabar apie labiausiai įsiminusias kolekcijas, aišku įsiminti jos galėjo nebūtinai visos gerąja prasme – you know what i mean 😀
Taigi ta gaida ir parašysiu vieną kitą mintį apie jau liūdnai pagarsėjusią Fashion TV kolecija I Love Fashion” . Visų pirma man buvo skaudu klausyti, kad visas šitas spektaklis pagamintas prancūzijoje, ir stebint pačią kolekciją galvoje skambėjo tikrai ne Fashion TV pavadinimas, o tiesiog Teranova. Toks pats skudurynas kaip   kad ir gariunuose. Mano manymu, negelbėjo net žaismingas pristatymas, kur modeliai galėjo pasimaivyti, papaišyti širdutes ore ar mirktelėti fotografams. Aš tikrai iš infekcijos nesitikiu visiško avangardo, norisi matyti įdomius bet nešiojamus rūbus, bet čia… Honestly, wtf happened there? 
O apie Eglės Žiemytės D.Efect kolekciją net neturiu žodžių, gražu, stilinga, nešiojama ir labai geidžiama. Žiūrėjau apšalus ir didžiavausi mūsų talentingąja lietuvaite 🙂 Tiems, kas iš infekcijos tikisi konceptualaus meno o ne rūbų, galbūt ir nepatiko, man viskas ten buvo skoninga iki begalybės.
I was wearing: 
Skirt – H&M
Shirt – Romwe
Shoes – Bronx
Bag – Mango