Jau turbūt ne kartą minėjau kaip džiaugiuosi savo bendradarbiavimu su Loreal, Maybelline ir Garnier prekiniais ženklais, nes turiu galimybę išmėginti visas naujoves, kartais joms dar net nepasirodžius parduotuvių lentynose. Kadangi pati niekada nebuvau didelė mėgėja leisti kalnus pinigų kosmetikai ir mėginti naujus produktus, todėl esu laiminga viską galėdama pamėginti, o paskui jau pirkti, jeigu gaminiai patinka. 


Taigi šį kartą į mano rankas papuolė keli dar nemėginti gaminiai. Vieni iš jų – naujoji Loreal Nude magique linija, skirta drėkinti veido odą ir lengvai koreguoti spalvą. Daugiausia dėmesio skyriau CC kremukui, pritaikytam raustančiai odai. Kadangi nuo vaikystės pavydėdavau merginoms, turinčioms lygų gražų veido atspalvį ir nevagrstančioms su rausvais skruostukais ir šiaip dažnai paraustančia oda, daug vilčių dėjau į naująjį gaminį. Pirmas įspūdis buvo labai teigiamas, nes kremas padengė veidą labai gražiai, ir net nesinorėjo tepti pudros, tik gal norėjosi šiek tiek šviesesnio atspalvio, nes įdegiu be vasaros sezono pabaigos aš pasidžiaugti niekad negaliu, todėl atspalvis man buvo šiek tiek per rudas. Teko gerokai paplušėti užtepant kremą ant kaklo ir krūtinės, nenorint vaikščioti kaip su kauke. Dienos antroje pusėje teko padaryti skaudžias išvadas – man kol kas joks BB ar CC kremukas netinka, nes oda po kelių valandų tiesiog baisiais rausvais plotais išsausėja, ko nuo paprastos pudros niekad nebūna. Iš nieko kito neteko girdėti tokių odos reakcijų, todėl manau kad mano oda problematiškesnė nei visad maniau. 


Code Lumiere kremukas drėkina geriau nei pastarieji, todėl dienos eigoje matyti ne tokie stiprūs odos išsausėjimai. Tikiuosi kad oda taps bent kiek riebesnė atėjus vasarai, todėl manau kas dienai jį tikrai naudosiu. Turėsiu gaivesnę veido odą ir tuo pačiu gausiu SPF15 apsaugą. 
BB pudra – kol kas nepamainoma priemonė pastarąją savaitę. Spalva pagal mano blyškumą – tobula, efektas irgi puikus. Seniai turėjau tokią kompaktinę pudrą kuri būtų tokia maloni naudoti. Labai patiko pakuotės dizainas – viduje yra skyrelis kempinėlei, veidrodėlis, kurį gudriai paslepia ant viršaus esanti pudros plokštelė.

Loreal Skin perfection micelinis vanduo kolkas man labai patinka, nors naudoju dar tik savaitę. Tikrai gaiviai nuvalo odą, netempia ir neišsausina. Jeigu kam kyla klausimas kas tas micelinis vanduo (aš irgi nebuvau apie tokį girdėjus), tai pacituosiu ką apie jį sako kūrėjai : „MICELINIS VANDUO – nauja odos valymo karta. Tai moderni, paprastai naudojama ir itin veiksminga priemonė, visi odos valymo sprendimai tik viename buteliuke”. Tiesa su juo valyti akių nuo tušo nemėginau, reikės šiandien išmėginti. Visos žinom kaip kartais gali sunkiai nusivalyti tušas, net su specialiais pieneliais.

Anksčiau jau buvau gavusi išmėginti porą spalvų Loreal Color Riche Nail nagų lakų su geliu. Tada jau buvo labai geri įspūdžiai, šį kartą man patiko naujųjų spalvų matinis nago padengimas ir intensyvios, beveik neoninės spalvos. Žinoma, neužlakavus ant viršaus specialaus apsauginio lako, spalva neišlieka ilgai. Bet su apsauginio lako pagalba, naują manikiūrą galima darytis tik kas savaitę.
Šį apžvalgų tiek, tikiuosi bent kiek bus naudinga mano pateikta informacija, renkantis kokį produktą mėginti. O jei jau išmėginote, pasidalinkite įspūdžiais 🙂