Kadangi šį kartą neturėjau ūpo dažantis dar ir komentuoti kiekvieno naudojamo produkto, žemiau surašysiu ką naudojau, kai ką gal trumpai pakomentuosiu, ir sudėsiu nuorodas, jeigu anksčiau jau esu apie šiuos gaminius pasakojusi išsamiau bloge, galėsite pasiskaityti ir sužinoti kodėl gi juos taip pamėgau, kad ėmiau naudoti kas dieną. O dar vienas video, kurio visos labai laukia – mano spintos turas – turėtų pasirodyti kitos savaitės pradžioje, ten taip pat trumpai parodysiu ir savo kosmetikos kolekcijos. Tikiuosi video patiks, visada laukiu jūsų komentarų, o dabar – apie makiažą!
Paprastomis dienomis makiažo bazės nenaudoju – o kam gi be reikalo rizikuoti užkimšti poras. Makiažo bazę puikiai pakeičia veido drėkinimo priemonės. Koks nors serumas+aliejus veidui man labiausiai patinkanti makiažo bazė. Toliau – BeYu Nutri power foundation (spalva nr.15) makiažo pagrindas. Labai lengvai pasidengia, puikiai maskuoja ir ilgai išsilaiko. Ko daugiau galima ir norėti. Makiažo pagrindą kartais dengiu su šepetėliu iš Make up Factory, bet dažniausiai tai darau tiesiog rankomis.
Kažkaip patogiau ir greičiau, net nežinau kodėl. Paakius maskuoju su Make up Factory Cover up concealer set, apie jį net nieko nesakysiu dabar, nes jam išgirti skyriau net visą blogo įrašą 🙂 Makiažo pagrindą užtvirtinu su biria Inglot pudra, ją turiu labai seniai, bet ilgą laiką kažkaip buvau ją pamiršusi nes labiau patiko kitos priemonės, bet kai pabaigiau kompaktinę pudrą, vėl atradau šią. Visai neblogai atlieka savo darbą, tačiau patogiau naudoti man vis gi kompaktinę pudrą. Kontūravimas kaip visada su Smashbox palete (vienas geriausių dalykų kontūravimui, kokius tik esu bandžiusi). Skaistalai iš Pupa velvet garden kolekcijos, mano mylimas highlaiteris iš Maybelline, antakiams naudoju Maybelline Master Brow pro palette : puiki spalva ir nerealus išsilaikymas! Šešėliai žinoma su naująja (man ji nauja) Urban Decay naked palete, blakstienos – Maybelline Lash Sensational luscious tušas ( daug kas internete apie jį neatsiliepia labai jau gerai, o man kažkaip jis pradėjo net gi labai patikti!). Lūpas dažau tikrai ne kas dieną, bet jeigu jau dažau, tai ranka automatiškai siekia UD Vice lūpdažio (backtalk matinis atspalvis), o lūpas paruošiu su Artdeco aliejuku (žinoma geriausia jį patepti anksčiau o ne prieš pat dažymą).
O štai ir pats veiksmas!