Kiekvieną kartą, kai tau suteikiama galimybė pamatyti ar pamėginti kažką anksčiau, nei pamato ar pabando visi kiti, apima nepaprastas jausmas. Praeitą savaitę džiūgavau kaip mažas vaikas, sužinojusi, kad SQUARE  komanda turės progą susipažinti su Kęstu Rimdžiumi ir pamatyti (bei pasimatuoti) jo naujosios vasariškos kolekcijos pavyzdžius. 
Tikrai dažnai galvojame, kad gerai visuomenėje žinomi žmonės yra užrietę nosis ir tikrai nenusiteikę bendrauti su kažkuo ne iš savo rato. Kęstas paliko labai paprasto ir šilto žmogaus įspūdį, tikrai nebūčiau pagalvojusi, kad taip šiltai priims ir taip mielai papasakos apie savo naująją kolekciją : odė suknelėms ir moteriškumui, gerai žinomi lietuviškai vardai kiekvienai suknelei…
Mano akys ir rankos iš karto nukrypo ties mėlyna suknele, kurios raštuotas šilkas yra gaminamas Italijoje (šių suknelių bus vos keli vienetai). Didžiausias pliusas bet kokiam drabužiui : jo galimybė transformuotis ir tikti bet kokiai situacijai. Šią suknelę transformuoti galima diržo pagalba – surišti jį priekyje arba nugaroje – pagal tai, kaip norisi pabrėžti figūrą. Surišus priekyje gale lieka laisvai plevėsuoti klostėmis krentantis šilkas, surišus gale – paryškinamos linijos priekyje bei išgaunamas labai dailus sijonas gale. 
Daugiau suknelių ir informacijos apie kolekciją rasite SQUARE puslapyje
Nuotraukos Ovidijaus Maslovo