Kai nenaudojau instagramo, kažkaip natūralu atrodė dažnai dalintis bloge kad ir mažomis smulkmenomis, dabar pastebiu kad dažniau tokios smulkmenėlės tik nugula mano instagram profilyje, ir lieka ten gulėti. Pastarosios dvi ar trys savaitės (iš tikro jau sunku suskaičiuoti dienas, ir kaip jos greitai prabėga) buvo ir yra beprotiškos : daug renginių, daug veiklos ir projektų. Taigi dalinuosi savo kasdienio gyvenimo smulkmenėlėmis, o kas dar neseka manęs instragrame – you’re welcome – @kurmanoraktai 🙂
1. Nuėjau į Panoramos „Kosmada” parduotuvę, ir išėjau nusipirkusi daugiau nei planavau. Štai kas būna, kai klientų aptarnavimas toks kokybiškas! Ačiū, priemonės tikrai puikios : Declare prausiklį iš karto įsimylėjau, ir visiškai nesigailiu kad tiek sumokėjau (65lt už veido prausiklį nesu dar niekad mokėjusi) – jis lengvas, švelnus ir nesausina odos. Paakių gelis su medetkomis taip pat neįtikėtinai gerai veikia paakius, jie nebetokie patamsėję, ir oda standesnė:)
2. Šią savaitę gavau pamėginti naująją Maybelline kreminę pudrą ir maskuoklį „SuperStay Better Skin” su vitaminais. Informacinis lapelis žada, kad odos būklė vitaminų pagalba turėtų pasitaisyti…antrą kartą panaudojus jokio pasitaisymo kol kas po dviejų pabandymų nepastebiu, bet labai džiaugiuosi malonia konsistencija, geru šviesiu atspalviu ir puikiu maskavimu. Tikrai rekomenduočiau!
1. SQUARE blogerių komanda buvo pakviesta į Uoga Uoga knygos pristatymą. Susipažinome su kūrėjų komanda, pasigaminome pačios burbulų voniai, ir smagiai praleidome laiką. Jų išleista knyga manau būtų puiki dovana Kalėdų proga natūralios kosmetikos mylėtojoms : ten galima rasti įvairių receptų kaip namų sąlygomis pasigaminti kaukių, kūno sviestų ir kitų gėrybių. 
2. Julia Janus  gaminti muiliukai – beigelių formos ir nuostabaus kvapo gaminiai. Kainuoja berods po 28Lt, ir galėtų būti puiki dovana, vertinančioms kokybišką produkciją, ir mylinčioms Julia Janus ženklą. 
Atvėsus orams norisi šilumos, bet vis dar nesinori atsisveikinti su plonomis palaidinėmis, todėl jas derinu su kailine liemene – puiki išeitis ir geras vaizdas! 
1. Palaidinė – asos.com (Vero Moda) | Džinsai – Lindex | Batai – Deichmann | Liemenė – SH
1. Mano meilė liemenėms neišgaruoja! Noriu jų visokių ir vis daugiau! Sijonas – Mango | Liemenė – SH | megztukas aukštu kaklu – More&More;
2. Naujai atrasti pusryčiai – naminė bemielė duona, varškės užtepėlė ir sėklų mišinys (moliūgų sėklos, saulėgražos, sezamai ir linų sėmenys) – yummy!
1. Mano vaikystės miestas – Ukmergė – kartais irgi gali gražiai atrodyti. 
2. Sniegas dar neatsibodo @ Vilnius.
Mano pirmasis rimtas styling’as Kalėdiniam Decolte lookbook’ui. Kandagi SQUARE ir Decolte labai gražiai draugauja, sumastėme nusiaubti parduotuvę, apžiūrėti viską, ką gražaus jie turi, ir parodyti, kaip skirtingoms moterims Decolte butike galima būtų pasipuošti šventėms! Rezultatai čia!
1. Mėgstamiausi kvapai : Antonio Banderas – Her Secret | Marc Jacobs – Honey | D&G 3 L’imperatrice
2. Priverstinė prevencija: visada perku dideles rankines, prisikraunu į jas daugiau negu reikėtų visko, ir jos labai greitai plyšta. Asos.com per išpardavimą nugriebiau mažą rankinuką – kol kas baisiai sunku adaptuotis, nes telpa tik piniginė, raktų pundelis, mėtinukai ir pora telefonų. 
Prieš porą dienų sudalyvavome Tally Weijl šventinės kolekcijos pristatyme ir Kalėdinėse dirbtuvėse. Pasigaminau marškinėlius su briedžio galva. Planavau ragus siuvinėti karoliukais, bet nusprendžiau kad užtrukčiau iki ryto, ir griebiausi tekstilinių dažų. Smagu, kad Tally Weijl po truputį keičia savo veidą ir stilių – anksčiau buvo tikrai baisu užeiti į parduotuvę, nes rasti kažką žmoniško tikrai būdavo neįmanoma. Dabar jie daugiau paiso tendencijų ir pagaliau įtraukia kažką rokeriško ir grubesnio į savo kolekcijas. Stailingas, kai vartai lookbook’ą vistiek dar rėžia akį kartais tokiu tacky įvaizdžiu, tačiau drabužiai patys savaime tikrai gali būti panaudojami kuriant stilingą ir skoningą įvaizdį.

Kokie jūsų įspūdžiai šį, besibaigiantį, gruodžio mėnesį? 🙂