Retai kada bloge šneku apie namus ar interjero detales, galbūt dėl to, kad kol neturime nuosavo būsto, tol nepavyksta visko susitvarkyti visko tobulai ir būtent taip, kaip įsivaizduojame tobulus namus. Bet jeigu apie tai nešneku, tai tikrai nereiškia, jog nemėgstu pasvajoti, pavarvinti seilę valandų valandas spoksant į pinterest ar interjero žurnalus. Toks spoksojimas ir svaigimas galiausiai privedė prie vieno noro, kurio niekaip negalėjau išvaryti iš galvos – prisireikė pakabinamo krėslo, ir būtinai. 
Ėmiau jo ieškoti visur – iš pradžių pravažiavome interjero centrus – nieko, tuomet visas ikėjas, ermitažus ir t.t. – nieko. Tada internete pavyko rasti keletą variantų, bet su nežmoniškomis kainomis (~1500 Eur tikrai smarkiai brangoka). Galiausiai jau buvau nuvijusi šią mintį į šoną, kai atradau pintibaldai.eu el.parduotuvę ir aleliuja ! Nepraėjus nei savaitei, jau galėjau džiaugtis savo išsvajotuoju  pintu krėslu (beje, jie ten turi daugiau visokių nerealių baldų terasoms ir namams). 

Pasirinkome terasinių baldų tipo krėslą su stovu,vien dėl to, kad ne visos lubos yra pritaikytos pakabinimui, o ir stovas man atrodo daug stabiliau. Patikėkit, kaip romantiškai beatrodytų nuotraukos su šio tipo krėslais internete – įsitaisai patogiai su knyga, kavos puodeliu ir minkštu pledu ir ilsiesi – tas jausmas realybėje tikrai pranoksta visus lūkesčius. Lengva nesvarumo būsena ir siūbavimasis -geriausia atsipalaidavimui po sunkios dienos priemonė. Praleidžiu čia visus laisvus vakarus ir net nenoriu nuo jo pakilti. 

O mano romantiškasis kampelis namuose atrodo taip :

Pakabinamas krėslas – pintibaldai.eu
O kokį baldą jūs turite savo svajonių sąraše? 🙂