Džiaugiuosi atsiradusia kiekviena galimybe pamėginti įvairiausius produktus, nuo maisto, veido priežiūros, kosmetikos iki plaukų priežiūros priemonių. Pastaruoju metu buvau ypač susirūpinusi savo plaukais, nes jie nors ir buvo ilgi, buvo labai nutriušę, todėl nurėžiau juos perpus negailestingai, padažiau ir dar nusipirkau nuostabų aliejuką iš EMME (jo galima rasi UFF’e). 
Dabar mėginu atrasti šampūną, kuris tausotų mano ryškią plaukų spalvą. Gavau išmėginti naująją Garnier Fructis liniją : tris šampūnus ir kondicionierių. Išmėginus visus (rizikavau, nes šiaip pagal aprašymą ne visi tiktų mano plaukams, bet pamėginau, nuo vieno karto juk nieko neatsitiks 🙂 ), ir man labiausiai patiko „Citrus Mint Crush“ šampūnas normaliems plaukams, linkusiems riebaluotis. Patiko konsistencija, naujas kvapas ir jausmas išsiplovus galvą. Naudosiu jį tikrai, bet turbūt labiau tada kai plaukų spalva jau nusiplaus, norėčiau kad šis būtų tausojantis spalvą 🙂 Taip pat kondicionierius – dieviško kvapo, kuris laikosi net kelias valandas po galvos plovimo 🙂

Nieko negirdėjusioms apie šią liniją, pateiksiu šiek tiek bendros informacijos apie kiekvieną gaminį atskirai, kad galėtumėt susipažinti 🙂 Informacija buvo pateikta pačių Garnier atstovų, taigi yra oficiali.

„FRUITY PASSION“
Šampūnas normaliems ir sausiems plaukams

Normaliems ir sausiems plaukams, kurie yra švelnūs ryte, bet dieną greitai išsausėja. Šioje formulėje kokosų aliejus, turintis minkštinamųjų savybių, derinamas su egzotišku pasiflorų kvapu – plaukai tampa nepaprastai švelnūs. Plaukai tampa tarsi šilkiniai, maloniai minkšti, švelnūs ir žvilgūs.


„GRAPEFRUIT TONIC“ 

Šampūnas normaliems plaukams

Normaliems plaukams, kurie žvilga ryte, bet dieną vis labiau praranda spindesį. Šioje formulėje yra raudonųjų greipfrutų ekstrakto, kuris žinomas dėl antioksidacinių savybių ir veikia kaip tonizuojamoji medžiaga, grąžinanti plaukams jų natūralų žvilgesį. Plaukai vėl pradeda natūraliai spindėti. Žvilgūs ir lengvi plaukai tiesiog skleidžia gyvybingumą.


„CITRUS MINT CRUSH“

Šampūnas normaliems plaukams, kurie greitai vėl tampa panašūs į riebaluotus

Normaliems plaukams, kurie puikiai atrodo ryte, bet dieną vėl pradeda atrodyti tarsi riebaluoti. Šioje formulėje citrinų ekstraktas, pasižymintis valomosiomis savybėmis, suderintas su mėtomis, kurios atgaivina, ir galvos oda atrodo nepaprastai švari. Plaukai tampa švarūs, žvilgūs, nepaprastai sveiki ir lengvi.

„FRUITY PASSION“ 

stiprinamasis kondicionierius

Ilgam išliekantys malonūs pojūčiai! Šis pasiflorų ir kokosų aliejaus kokteilis plaukams suteikia nepaprasto švelnumo. Plaukai nebesusivelia, spindi sveikata ir nuostabiai žvilga.

*Nors gavau išmėginti produktus nemokamai, čia pateikiama bendra informacija apie produktus, kurią paruošė Garnier atstovai, taip pat išdėsčiau savo asmeninę nuomonę, kuriai nepadarė įtakos jokie materialiniai ar marketingo aspektai.O jūs, ar naudojate Garnier produktus? Kokios nuomonės?
O dabar linksmoji dalis! Gavau rinkinuką išmėginti ne tik sau, bet viena padovanoti ir jums 🙂 Taigi, konkursas! Turite galimybę laimėti išmėginti vieną iš čia pristatytų produktų, vadinasi laimingųjų bus net keturi. Visa info apie konkursą – Kur mano raktai? facebook puslapyje.
Sėkmės!