Seniai taip buvo, kad visiškai nesigaudyčiau kokia savaitės diena yra šiandien. Vakar su SQUARE merginomis grįžom iš Rygos Mados savaitės (ačiū visiems, pasirūpinusiems nerealiu sutikimu ir mūsų buvimu Rygoje), o šiandien jau kraunuosi lagaminus rytdienos ankstyvam skrydžiui į Londoną. 
Penktadienį turėjome nerealią galimybę apsilankyti H&M showroom’e ir pamatyti savo akimis Isabel Marant pour H&M kolekciją, ypač kai Vilniuje showroom’o dar neturime. Tai buvo pirmasis kartas, kai įkėliau koją į bet kokį showroom’ą, ir jei atvirai, net neįsivaizdavau kaip ten viskas gali atrodyti. Įsivaizdavau nedidelę patalpą, keletą kabyklų ir kokį žmogutį, sėdintį kamputyje. Tai, ką pamatėme, pranoko mano lūkesčius : didžiulė šviesi patalpa nuostabiame pastate, besišypsantys žmonės, užkandžiai, šampanas, bei daugybė gražių drabužių.

Skirt – Zara | blazer – Pull and Bear | earings – asos.com
Labai džiaugiuosi, jog teko susipažinti su Tiina Miettinen, H&M PR atstove Suomijoje ir Baltijos šalyse, bei Sanita Kalnina – showroomo vadove. 
Įsimylėjau margą siuvinėtą švarką – vienas įspūdingiausių mano matytų drabužių evah. Tiina juokėsi, jog turiu prabangų skonį, nes išsirinkau brangiausią drabužį visoje kolekcijoje. Na, tai man visai ne į naudą, nes tokių brangių pirkinių sau leisti kol kas tikrai negaliu 🙂 Be švarko buvo stori megztiniai, kelnės ir tikrai įspūdinga vyriška kolekcija.
Džiugina tai, jog Vilniuje turėsime pilną kolekciją : moterišką, vyrišką ir vaikišką. O dar labiau džiugina tai, kad moteriškos kolekcijos drabužių atitikmenų galima rasti vaikiškoje kolekcijoje ir daug mažesnėmis kainomis (vaikiška kolekcija turi dydžius vaikams, iki 170cm ūgio jeigu gerai pamenu). Parduotuvėse viską rasite jau nuo lapkričio 14 dienos!

jacket – Isabel Marant pour H&M

Dar daugiau įspūdžių jau greitai!
O kaip jūs praleidote ilgąjį savaitgalį? 🙂