Pirmiausia noriu paminėti ir pagirti LIERAC Hydragenist liniją. Čia yra kremas, gelis, serumas, kaukė, lūpų balzamas ir sos drėkinamoji priemonė. Mano pirmoji pažintis s Lierac kosmetika, sakyčiau, buvo itin sėkminga ir džiuginanti – priemonės labai skaniai kvepia, nealergizuoja, malonios konsistencijos, puikiai drėkina ir putlina odą. Sakyčiau, daro viską, ką ir žada reklaminė informacija, o tai yra labai svarbu.

Mano didžiausias favoritas – Lierac hydragenist serumas. Šis produktas tokio gerumo, kad norisi eiti ir pasakoti visiems aplink, koks jis geras. Taip ir buvo – atsimenu važiavome į Klaipėdą su kolegėmis vesti mokymų, ir teko ten nakvoti. Viešbučio kambaryje nenorėjau nuo kolegės atstoti ir primygtinai siūliau išmėginti serumą. Tada sakiau jai – „pažadu, nieko panašaus nesi naudojusi – koks nerealus jausmas apima iškart pasitepus!”. Kolegė tą vakarą tyngėjo kreipti dėmesį į mano strykinėjimus dėl kažkokio serumo, bet ryte tiesiog parlėkė iš vonios „jis nerealus!”. Kvapas ir tekstūra rytais tiesiog pakeldavo nuotaiką. Nors kad ir kaip gerai drėkintų, man prieš tepant makiažo pagrindą, odą reikėjo paruošti dar papildomai – t.y. pasitepti ir drėkinančio kremo.

Lierac Hydaregnist kremas buvo tai, kas tobulai papildė serumą ir puikiai drėkino mano sausėti linkusią odą jos visiškai neapsunkindamas. Beje riebiaodėms yra tobula alterntyva – tas pats produktas gelinio pavidalo. Putlina, drėkina, lygina raukšleles, oda lieka gaivi ir gerai sudrėkinta. Duodu šiems produktas dešimt balų, būtinai rekomenduoju išmėginti ir važiuojam prie kitų favoritų!

Baltaodės (linkusios, kaip aš, žiemos sezonu net gi „pamėlti”), nemokančios naudotis savaiminio įdegio priemonės, sukluskite! Būtent aš esu tokia nevykusi savaiminio įdegio priemonių klausimu, ir man šis Clarins losjonas tiesiog suteikė vilčių, kad dar ne viskas čia prarasta :)) Clarins auto bronzante priemonę veidui ir decolte, losjono pavidalu, nusipirkau Lutono oro uoste. Šiaip jau tada pirkdama bandžiau „paguglinti” gal jo yra kažkur pas mus, bet kažkaip rasti nepavyko, o ir dabar norėjau įdėti nuorodą į kokį eshopą su šiuo produktu, bet rasti nepavyko (jeigu radot kur – pasidalinkit komentaruose!) . Aš jį kas antrą ar trečią vakarą maišau su drėkinamuoju kremu, santykis turbūt kremo dvi dalys ir losjono viena – per pusę dozuoju tada, kai jaučiuosi drąsesnė ir nusiteikusi nuotykiams :)) Oda įgauna lengvą rusvą toną ir neatrodo oranžinė. Kad ir kokiu santykiu maišome produktą – gerai nusiplauti rankas būtina (geltoni / oranžiniai tarpupirščiai atrodo keistokai ir greit nenusiplauna:D)

Kai kam gal pasirpdyti keista mano pastoviai eskaluojama meilė Kiehls produkcijai – bet aš nieko sau negaliu padaryti, jie pastoviai pakursto tą meilę! Štai dar vienas produktas, kuris ne šiaip sau geras, jis tiesiog nuostabus ir vertas pirkti kiekvienai mylimai moteriai Jūsų gyvenime, garbės žodis – tai Keihls Ginger leaf and Hibiskus Firming overnight mask. Iš manęs draugės juokėsi, kai sakiau, kad „po šitos kaukės ryte atsikeliu su nauju veidu”, bet kad taip ir yra! Imbierų lapai ir kinrožė sukuria tobulą derinį – odą stangrina, drėkina,  o rezultatas matomas jau po pirmojo panaudojimo. Tepti reikia nakčiai ant nuvalytos odos, o iš ryto nuplauti likučius.

Apivita kosmetiką užmačiau darbinės kelionės metu, būdama Kretoje. Tada šios kosmetikos buteliukai buvo gražiai išrikiuoti vieno prabangaus viešbučio SPA centre. Akį patraukė užrašai apie natūralumą ir apie tai, kad tai yra vietinės gamybos kosmetika. O ir pakuočių dizainas man labai patiko 🙂 Tik dabar paieškojusi internete, matau, kad jos galima įsigyti ir Lietuvoje, bet tada dar Kretoje, mano misija buvo rasti parduotuvę  ir kažką nusipirkti.  Nusipirkau kūno pienelį su figomis ir alyvuogių ir levandų veido prausiklį. Prausiklis visiškai viršijo mano lūkesčius (nors ir kūno pienelis pasirodė superinis) : švelniai plauna (bet makiažą nuplauna tikrai gerai), gerai putoja ir nesausina odos. Reikės nusipirkti išmėginti kažko daugiau. O jūs ar mėginote šią produkciją?