Mano bandomuoju triušiu pirmiausia tapo mama – kitam lakuoti daug lengviau nei sau, o mamai kaip tik reikėjo manikiūro tai pagalvojom „why not”. Pasirinkau „nude” atspalvį galvodama apie tai, jeigu ir nusigrybausiu lakuodama, nesimatys  taip jau baisiai 🙂 Gavosi labai neblogai, man labai patiko kaip gražiai dengiasi spalva, kaip nedaug sluoksnių reikėjo gerai spalvai išgauti. Vienintelė bėdelė buvo ta, kad viršutinio sluoksnio lakas turėjo šiokį tokį lipnumą, o aš neturėjau jokio specialaus skysčio tam nuvalyti, bet fantazija suveikė ir nagų lako valiklis padarė darbą be priekaištų.

Gaila, bet mamai mano manikiūras nelaikė labai jau ilgai – po kelių dienų nusilupo vienas nagas, bet kiti išsilaikė super gerai, todėl priemonių tikrai nenurašau, greičiausiai aš pati kažką negerai padariau. Na, pasipraktikuosiu ir vėliau bus geriau. Pati sau išmėginau juodą laką su blizgučiais : gražus nulakavimas tikrai reikalauja pastangų, kelis nagus panešiojau tik porą dienų, bet kas linksmiausia – nebuvo jokio streso! Vakare susigadinusius nagus labai sėkmingai persidarydavau ryte pusryčiaudama (orientacijai trys nagai apie 15min) ir papildomo laisvo laiko ieškoti visiškai nereikėjo.

Taigi mano verdiktas  toks, kad gelinį lakavimą pasidaryti namuose tikrai įmanoma, tereikia praktikos ir gerų priemonių. Aš jau mąstau kokią čia spalvą dar nusipirkus – labai patiko CND creative play nagų lakai.

 

O jūs ar mėgstate gelinį lakavimą? Ar darote jį pas meistres ar namuose pačios?