Štai ir praėjo ilgai lauktas renginys „Stiliaus Naktis” Vilniuje, miego truputį trūksta, bet įspūdžiai puikūs. 
Kadangi turėjau kvietimą dviems, tai su Toma aplankėme tikrai visus pagrindinius renginius kur tik galėjome spėti. Ir atidaryme Europos prekybos centre, su šampanu ir užkandžiais, nulėkem ir į senamiestį apsidairyti, kur Decolte sutikom savo nuostabiąsias drauges/koleges blogeres NeretąKristę ir Ievą. „Blogger power” visad labai gerai veikia – buvo nuostabu susitikti pažįstamus šiltus veidus, pasilabinti ir įsiamžinti 🙂 Norėtųsi dažniau renginius lankyti su tokia kieta kompanija :)) 

Būtent tokios smagios kompanijos mums labiausiai ir pritrūko pagrindiniame „Stiliaus nakties” renginyje, kur stebėjome Juozo Statkevičiaus „Audimui”, „Stefanel”, „Karen Millen”, „Suit Supply” vyriškų drabužių ir „Kotryna” vaikiškų drabužių kolekcijas.

Stebint mažuosius žengiant podiumu negalėjau nesišypsoti, ten buvo nuo visiško drovumo ir pasimetimo, iki tikrai gero modeliško attitude ir saltukų priešais fotografus 🙂 Jau dabar galima buvo įžvelgti potencialių modelių ateičiai :))

Vyriška, „Suit Supply” kolekcija manęs abejingos nepaliko dėl labai gražių nekostiumiškų, bet labai dailių derinių, kur buvo derinamos ne tik skirtingos tekstūros, bet ir spalvos, kurių taip kartais norisi rudenį. Žinoma, kažko labai neįprasto ar edgy nesitikėjau, drabužiai kuriami ne tokiam vyrui, bet pažiūrėti buvo gražu.

Labiausiai patikę Juozo Statkevičiaus laisvalaikio kolekcijos „Black&White”, sukurtos „Audimui” modeliai buvo tokie iš pirmo žvilgsnio paprasti laisvalaikio drabužiai, bet turintys gero cinkelio. J.Statkevičius išlaikė savo „braižą” ir parodė sugebėjimą kurti ne tik gryną elenganciją, bet ir savitą laisvalaikio stilių.

„Stefanel” ir „Karen Millen” kolekcijos ypatingai nenustebino. „Stefanel” kolekcijoje buvo kelnės kurių norėčiau savo spintoje, o „Karen Millen” arba visiškai blah arba tiesiog gražiai interpretuoti šio rudens „top’ai” : baikeriško kirpimo švarkeliai, bordo, kobalto mėlynos atspalviai, gyvūnų raštai, kailiai.
O taip atrodžiau aš 🙂 Pasirinkau paprastą rudos-juodos atspalvių derinį, nes maniau, jog pakankamai ryškumo duoda gyvatinio rašto palaidinė. Žinoma, mano mėgstamiausias sijonas ir papigiai nugriebti batukai puikė užbaigė visą derinį 🙂 Ką manot?:)

 shirt – 2hand | leather jacket – bershka | envelope clutch – oasap.com | skirt – h&m | shoes – 2hand
Manau, kad tikrai dalyvavote šių metų „Stiliaus naktyje”, taigi lauksiu įspūdžių ir pasakojimų 🙂
Gero penktadienio!