Po nėštumo jau praėjo trys mėnesiai, o kova su svoriu ir o nėštumo atsiradusiomis strijomis vis dar vyksta. Pabaigiau jau vieną kremą, kuris nepadarė absoliučiai jokio poveikio. Taip pat neseniai baigiau Clarins Body treatment oil aliejų, kurį naudojau tiek vieną, tiek kartu su Collistar kremu nuo strijų (pigu.lt radau jį net 20 Eur pigiau!). 
Naudojant tik aliejų, po poros savaičių pastebėjau kad sumažėjo strijų gylis (didesnės strijos ne tik kad yra raudonos spalvos, bet ir turi griovius), oda tikrai tapo stangresnė. Naudojau tepant ant drėgnos odos, ir vėliau ėmiau dar ant viršaus tepti Collistar kremą (parduotuvėje patarė kartu su aliejumi naudoti ir kitas priemones), ir strijos ne tik ėmė trauktis, bet ir šviesėti. Aišku, po trijų mėnesių jos vis dar matosi, bet tikrai ne be taip ryškiai. 
Vieninteliai šio aliejaus minusiukai – labai stiprus kvapas ir gana sunki tekstūra, todėl jam reikia laiko įsigerti, kad neteptų drabužių. Priemonė nėra pigi, bet vertinant tai, kad šiaip visos priemonės nuo strijų ir celiulito yra brangios, tikrai yra veiksminga. Ar esate mėginusios? Kokie įspūdžiai ? 
P.S. žinau, kad kaip susitarusios vėl minėsite Bio Oil – žinokit naudojau viso nėštumo metu ir vistiek dabar turiu kovoti su baisiausiom strijom, tai labai abejoju jo veiksmingumu. Jeigu kažkam padėjo – sveikinu, pasisekė 🙂