Jeigu mane sekate instagram, turėjote matyti, kad prieš porą savaičių Kiehl’s kelioms blogerėms pristatė savo naujienas : davė viską išmėginti, papasakojo apie veikimą ir sudedamąsias dalis. Šiandien papasakosiu jums apie beveik visas tas naujienas. Beveik sakau todėl, kad apie drėkinamąjį veido purškiklį kažkaip nuomonės nesusidariau, o visa kita ir yra tos naujienos, kurias gavome, ir viskas patiko nerealiai! Retai kada taip būna, kad gavusi krūva naujienų išmėginimui, po poros savaičių jau galėčiau pasakyti, kad viskas labai patiko. Jau imu įsitikinti, kad Kiehl’s yra tas brandas, kuriam galima patikėti savo odos ir plaukų priežiūrą. Ir nepamirškite, kad apsilankę Kiehl’s parduotuvėje (PC Panorama, Vilnius) visada gausite konsultaciją ir 5 mėginukus, todėl niekada neišmesite pinigų į balą, prieš tai neišmėginę visų gaminių ir neįsitikinę, kad jie tikrai tinka. 

Pirmiausia noriu papasakoti apie visišką favoritą – naktinį šveičiamąjį koncentratą Nightly Refining Micro-Peel Concentrate. Vien išgirdusi apie pačią produktą idėją – švelniai šveisti negyvas odos ląsteles nakties metu – buvau sužavėta ir nekantravau išmėginti. Šį gaminį naudojau įtraukdama jį į įprastą veido priežiūros rutiną vakare : pirmiausia tonikas (calendula, Kiehl’s), tada šis šveičiamasis koncentratas, ir viską užbaigdavau Kiehl’s naktiniu atkuriamuoju koncentratu/aliejuku. Jau po trijų dienų naudojimo, sumažėjo noras slėptis po storu  makiažo pagrindo sluoksniu! Veido spalva susilygino, o pati oda tapo neįtikėtinai švelni. Tikrai negalėjau patikėti tokiu greitu poveikiu. Šis gaminys sukurtas su bolivinių balandų žievelių ekstraktu – išgautu iš apsauginio bolivinių balandų sėklų apvalkalo – kuris ir padeda sėkmingai pašalinti negyvas odos ląstelės naktį. Gaminį galima drąsiai naudoti kiekvieną dieną. Rekomenduoju!

Visada dievinau priemones su Argano aliejumi, nes jo kvapas tiesiog nerealus. Toks saldus ir tuo paču gaivus, net nemoku apsakyti. Ši linija plaukams būtent ir turi tokį, atostogų kvapą. Maitinamasis, aliejumi papildytas šampūnas lygina plaukus ir apsaugo juos nuo garbanojimosi: plaukai tampa švelnūs, elastingi ir paslankūs. Šampūnas nepašalina natūralių, plaukams reikalingų riebalų. Be sulfatų, parabenų ir silikono. Aš galvą plaunu kas dieną, todėl švarių plaukų pojūčio man pakanka visą dieną, antrą dieną, žinoma, plaukai vėl prašosi plovimo. Šis šampūnas man tinka dėl to, kad nors ir turiu greitai besiriebaluojančias šaknis, patys plaukai yra gana sausi ir mėgsta šiauštis. Kondicionierius puikiai papildo šampūno veikimą. Aišku, jeigu galvoti apie sumą, išleidžiamą šioms priemonėms, ir sugalvotumėte pagailėti pinigų šampūnui, tada bent kondicionierių įsigyti tikrai rekomenduočiau. 

Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentrate – dar viena puiki nenuplaunama priemonė plaukų priežiūrai. Tokias priemones plaukams mėgstu labiausiai – jeigu tyngisi (dažna situacija mano kasdienybėje) ar nėra laiko kada dėtis kaukes ar kondicionierius, tai šlapius plaukus pamaitinti nenuplaunamu aliejuku ar kondicionieriumi ilgai neužtrunka, o poveikis užtikrintas. 
  

Breakout Control Targeted Blemish Spot Treatment –  išsigelbėjimas aknės kamuojamai odai. Ši priemonė padeda panaikinti spuogelius ir sumažinti po spuogelių liekančius randelius ir dėmeles. Priemonės sudėtyje yra alfa hidroksilo rūgšties (AHA), kuri gali padidinti odos jautrumą saulei ir ypač riziką nudegti, todėl būtina atsakingai (po naudojimo) išsitepti SPF apsaugą turinčiu kremu. Aš vasarą kažkaip spuogelių turiu mažiau, bet jau išbandžiau šią priemonę ant brangiausiojo – netikėtai išdygę spuogeliai pradingo taip pat greitai, nepalikdami jokių pėdsakų. 
O jūs ar jau spėjote apsilankyti Kiehl’s parduotuvėje? Kokie produktai paliko didžiausią įspūdį?