Neseniai dalinausi savo mėgstamiausiomis priemonėmis, skirtomis akių makiažui, o šiandien – kūno priežiūros priemonių eilė. 
Pirmiausia turbūt norėčiau išskirti PUPA kūno šveitiklį – nuostabaus kvapo (itin stipraus) ir itin malonaus poveikio šveičiamoji priemonė kūnui. Šį šveitiklį pradėjau naudoti labai neseniai dėl gana juokingos priežasties (jis manęs laukė jau nuo Kalėdų) – labai norėjau jį pataupyti gyvenimui name. Taip ir įsivaizdavau naują gražią vonią (svarbiausia, įrengtą taip, kaip noriu, o ne taip kaip papuola nuomojamame bute) ir ilgas grožio procedūras joje. Na, ilgų procedūrų nelabai tenka daryti (mažą priežasčiuką jau pažįstate), bet net ir trumpos procedūros būna labai malonios. Mėgstu stipriai kvepiančias vonios ritualų priemones, todėl šis šveitiklis tampa tikru žadintuvu, padedančiu atmerkti akis ryte. 
Dievinu aliejinius prausiklius, todėl pastarasis favoritas – Rituals. Žinoma, jo kvapas nėra toks intensyvus ir anksčiau minėto šveitiklio kvapui nusileidžia, tačiau vistiek man labai patinka. Daugiau apie prausiklį kaip ir nėra ką sakyti, tik tiek, kad jeigu nesate bandžiusios jokio dušo aliejaus – būtinai išmėginkite! Po jo nebenorėsite jokių muilų ar dušo želių. 
Kūno drėkinimui dabar renkuosi H&M Intuition body lotion. Gerai drėkina, o ir kvapas man labai patinka. Intensyvus, tačiau neerzinantis ir ilgai neišliekantis. 
Epiliacijai renkuosi Braun Silk Epil 9. Anksčiau naudojau panašų Braun Silk Epil (net nepamenu numeriuko), o šį neseniai gavau dovanų. Skirtumo tarp senojo ir naujojo epiliacijos būdų nejaučiu, man jie veikia taip pat gerai, tačiau naujojo komplektacijoje yra ir krūva galvučių skutimui (tiek sausam, tiek drėgnam skutimui)ir ne tik. Skutimo galvutės man nepaliko jokio įspūdžio – daro savo darbą, sakyčiau, pusėtinai. Po jų vistiek norisi griebtis peiliuko ir pabaigti darbą kaip reikiant. Naująjį Silk epil rinkčiausiai ne tik dėl epiliacijos, bet ir dėl šveičiamosios galvutės – tikrai palengvina visą savęs kankinimo šalinant plaukelius procesą – gerai nušveičia ir padeda išjudinti įaugusius plaukelius.  Ir dar – jį reikia labai retai krauti! Man po vieno įkrovimo, pavyksta jį panaudoti kokius keturis -penkis kartus abiems kojoms, kol tenka krauti vėl. Daugiau apie visą komplektaciją ir kas kam skirta skaitykite čia. 
Kai pritrūkstu įdegio, o pasideginti nėra kada, griebiuosi Comodynes savaiminio įdegio servetėlių. Niekada nemokėjau naudoti savaiminio įdegio kremų, putų ar kitokio tipo gaminių, kurių rinkoje yra devynios galybės. Tiesiog esu nevykusi šiuo klausimu – rezultatas visada gasdinantis. Visai kitas reikalas yra servetėlės. Jomis kažkaip paprasta naudotis, o nusispalvinti kaip žemėlapiui tikrai sudėtinga (na, nebent tiesiog pamiršti kažkur ta servetėle perbraukti, kaip man dažnai pasitaiko). Įdegis pasirodo palengva, trijų valandų bėgyje, o spalva nebūna labai intensyvi ir svarbiausia, ne oranžinė. 
Tai štai, tokios mano rekomendacijos laisvadienio pasigražinimui!