Vakar vakarą praleidome Bookinn B&B viešbutyje, kurio vestibiulis kelioms dienoms yra pavirtęs Apoteca pop-up parduotuve (šiandien, shopping night out metu labai rekomenduoju ten apsilankyti – adresu Dominikonų g. 6). Turėjome progą paplepėti su dizainere Inga, su kuria visad taip malonu bendrauti, išgirdome apie makiažo paslaptis iš meistrės Aušros Malakauskienės, bei ragavome sveikosios grikių arbatos (kvapas kaip sausainių – o ir skonis labai nustebino!). Sako, ta arbata labai gerai veikia kūno formas, tai negaliu atsidžiaugti, kad os gavome dovanų – būtinai gersiu namie! 
Čia galima buvo rasti drabužių iš visų kolekcijų – tiek iš pirmosios, tiek iš naujausios. Buvo labai smagu pirmą kartą paliesti medžiagas, apžiūrėti siluetus ir pasimatuoti labiausiai patikusius modelius. Buvo ir fotografas, kuris įamžino mūsų prisimatavimus, tomis nuotraukomis turbūt vėliau pasidalinsiu socialiniuose tinkluose, nes jų dar negavau 🙂 O apie drabužių kokybę turbūt ir šnekėti nereikia – šilkas ir kiti natūralūs audiniai abejingu palikti negali. Gaila, tik kad kai kurios šilkinės suknelės pačios reikalauja tobulos figūros, nes priglunda ten, kur nesinorėtų, kad priglustų. Tačiau išsirinkus tinkamą siluetą su šilkine suknele gali atrodyti tobulai. 
Naujoje Apoteca kolekcijoje gausu puošniai vasariškų, tinkančių vestuvėms ir kitoms panašaus tipo šventėms apsirengti : margi audiniai, šilkas su elastanu arba standesnis jo variantas, taip pat ir itin stilingi pasirinkimai šventėms – atskirų drabužių kombinacijos : sijonai arba kelnės su palaidinėmis (kuo margiau ir spalvingiau, tuo išskirtiniau!). 

Mano vakaro apranga : Kelnės – Lindex | Basutės – H&M Studio’14 | Marškinėliai – New Yorker | kaklo papuošalas – Happiness Boutique (naudokite kodą „kurmanoraktai” užsakymams virš 19 eur ir gaukite 10% nuolaidą (iki 05.31)| Laikrodis – Marc by Marc Jacobs (Mados Prieskoniai)