Dar niekada nesijaučiau labiau psichologiškai išsekusi nei dabar. Neveikiu visiškai nieko, sėdžiu namuose, nebeinu į renginius jau senokai, įkvėpimo fotografuoti nėštukiškus derinius irgi nebeturiu (tiksliau ir ką apsirengti nebelabai – į ką sugebėčiau įlysti)…visą laiką tik laukiu. Tas kvailas įprotis įsikalti sau kažką į galvą be jokio pagrindo tikrai gerų dalykų nedaro. Įsivaizduokit, nėštumo viduryje pradėjome su vyru šnekėti, jog kažkodėl mums atrodo, kad vaikelis gims anksčiau nei gydytojos paskaičiuota data. 

Žinoma tuo įtikėjome ir vylėmės dar iki mano gimtadienio sulaukti šio mažo stebuklėlio. Na, gimtadienis jau praėjo, jau atėjo ir numatyta gimdymo termino data, o stebuklėlis niekur neskuba, ir nieko čia nepadarysi. Štai kodėl šis paskutinis mėnesis toks sekinantis, ir visiškai ne dėl fizinių dalykų kaip svoris, didelis pilvas, tinstančios kojos ar kažkas kito, o vien dėl to laukimo – taip nori, taip lauki, eini miegoti galvodama na gal jau šiąnakt, naktį miegasi sunkiai, nes vis prabundi su mintimi gal jau? ir ryto lauki kaip niekada smarkiai, kad ateis vėl nauja diena, kuri galbūt atneš naujienų (o juk galėčiau išsimiegoti į valias, paskui neturėsiu ilgai tokios prabangos!)..ir taip vėl ir vėl ir vėl, visą mėnesį. 
Taigi dienomis skaitau, gulinėju, bandau tvarkytis namus, žiūriu visus serialus iš eilės, ir…naršau po internetines parduotuves. Aš tikrai esu shopoholikė, ir man patinka sudarinėti begalinius wishlistus, nors šiuo metu  praktiškai nieko pirkti ir net negaliu, nes dėl sutinusių kojų neaišku kokio dydžio reikia, drabužių naujų nepirksiu kol neatsikratysiu visų priaugtų kilogramų (o jų daug, vajezau kaip daug, matyt ne vieną mėnesį girdėsite pasakojimus apie tai, kaip man sekasi juos mesti),  aksesuarais irgi juk neužversiu visų namų. Kaip ten bebūtų, man smagu tais wishlistais dalintis su jumis, o ir matau, kad jie jus įkvepia savo pirkiniams. 
Palieku jus su sąrašiuku, ko šiuo metu labai norėtųsi spintoje, o iš jūsų su malonumu lauksiu komentarų apie bet ką – minčių ir savų patirčių apie laukimą, apie nėštumą, apie aprangą ir pirkinius ar tiesiog, kaip gi jums sekasi leisti vasarą 🙂
Bučkis! !Nuorodos žemiau (jeigu nerodo – išjunkite adblock) :