Žinau kad blogeris nėra modelis, nesvarbu, kad ir kelia savo nuotraukas į viešą erdvę ir demonstruoja savo stiliaus suvokimą ar eksperimentus. Kaip ten bebūtų, negaliu niekaip atsiriboti nuo noro nešioti drabužius, o ne kad jie mane nešiotų (taip ir būna, kai nori kažkokio super trendy modelio, o apsirengi ir pamatai kad tik su -7kg viskas atrodytų tobulai). 
Kartais atrodo kad niekas apart manęs nekovoja su svorio svyravimais ir rodos neturi skaičiuoti nei kąsnių nei kalorijų ir atrodo puikiai. Ir atrodo kad tik neseniai bloge džiaugiausi keliais numestais kg ir kaip gerai tada jaučiausi, o dabar vėl prašau pasidalinti mintimis tų, kurios irgi turi atidžiai prižiūrėti savo maisto racioną. Nesibaigianti kova sakyčiau. Stresas ir neprivalgymas – kilogramai plius. Normali mityba – lėtai, bet kilogramai plius. Valgai belenka belenkada – žinoma plius. 
Ir nesakykit kad gyvenimu reikia džiaugtis, mėgautis maistu ir mylėti save tokią kokia esi. Aš myliu save, kai  būnu tokia, kokią noriu ir galiu mylėti. Ir kai ta meilė dingsta, noriu ją susigrąžinti. 
Tobulai smulkutė ir daili Eling Kling. Na, šiek daugiauu mėsytės turinčios kojos galbūt gražiau, bet vistiek..