Oriflame „HairX CC“ kremą plaukams   pabaigiau šią savaitę. Garbės žodis, išgirdusi ir supratusi, kad tai paskutiniai produkto lašai – nuliūdau. Tai turbūt vienas mėgstamiausių ir geriausių nenuplaunamų kondicionierių plaukams, kokius tik esu bandžiusi. Gaminys nuostabaus kvapo, neapsunkina ir neriebina plaukų, smarkiai palengvina iššukavimą ir suteikia sveiko spindesio. Naudodavau dažniausiai ant šlapių plaukų, nors galima jį purkšti ant sausų plaukų, kai matai kad išdžiuvę jie nori šiauštis. PUIKUS produktas, būtinai užsisakysiu dar  vieną (ruošdamasi renginiams ir šventėms rinkdavausi tik jį)!

Šią atkuriamąją Garnier plaukų kaukę laikiau ant savo vonios krašto turbūt daugiau nei metus. Tikrai negaliu prisiminti kaip ir kada ji atsidūrė pas mane. Plaukų kaukes, iš esmės, naudoti kažkaip tyngiu, todėl dažniausiai draugauju su nenuplaunamais kondicionieriais.  Tačiau jeigu jau netyngiu užsidėti plaukų kaukę – ranka tiesiasi link šitos. Užtenka vos minutės (ar dviejų), kad ji padarytų savo darbą – plaukus minkština ir padaro slidžiais ir lengvai iššukuojamais, jų neapsunkinant. Kol kas jos dar nepirksiu – pasistengsiu išnaudoti kitus gaminius, kuriuos turiu, tačiau jeigu neturėčiau šiuo emtu daugiau jokio kondicionieriaus ar kaukės – eičiau ir nusipirkčiau antrą pakuotę. Labai rekomenduoju.

Juvena Master Cream veido kremas buvo kažkoks stebuklas. Kadangi buvau gavusi labai mažą  jo kiekį mėginimui, tai net nespėjau pasidaryti nuotraukų, o štai jis ir pasibaigė. Bet patikėkit manimi – jo tekstūra nuostabiai prabangi, kvapas irgi labai geras, o poveikis matosi jau po vienos nakties (pirmą kartą tepiausi jį nakčiai). Atsikėliau ir pamačiau atjaunėjusią odą, negalėjau patikėti savo akimis. Kremas stangrina odą sustiprindamas kolageno, elastino, fibronektino ir hialurono rūgšties gamybą. Skatina ir palaiko odos pajėgumą atsinaujinti, drėkina. Dabar pažiūrėjau, kad jo kaina tikrai kosminė, bet turėdama brandesnę odą su daugiau raukšlių, ir galėdama sau leisti (arba bent pataupius), tikrai pirkčiau tokį kremą.

Nežinau kelintas čia yra Batiste sauso šampūno flakonėlis, kurį pabaigiau, nebesuskaičiuoju. Ypač patiko šis, skirtas brunetėms – išvengiau pražilusių plaukų spalvos efekto, o ir plaukus atsišviežinti puikiai pavyko. Sausas šampūnas išvis yra nuostabus išradimas, o Batiste – puikus egzempliorius.

Kada vėl kažką pabaigsiu, nežinau, tačiau pasidalinkite įspūdžiais, ar įdomūs tokio tipo blogo įrašai. Bučkis!