Gavusi galimybę išmėginti naujus kvapus – nė negalvodama sutinku. Aišku visada lieka didelis klaustukas – patiks jie ar ne, bet kartais tikrai smagu surizikuoti. DKNY MYNY kvepalų ir mano pažintis gana įdomi. 
Gavusi siuntinuką puoliau pakuoti – nebuvau prieš tai pasidomėjusi nei kvapų natomis, nei buteliuko dizainu, taigi viskas buvo labai įdomu. Ir čia mane pasitiko pirmas nusivylimas – purkštelėjusi šiek tiek kvepalų ant popieriuko susiraukiau – kvapas pasirodė per daug brandus, saldus (o aš mėgstu gaivius, citrusų kvapus) ir visiškai netinkamas man. Jeigu pirma pažintis su kvapu būtų vykusi parduotuvėje – tikrai nebūčiau jų pirkusi. 
Praėjus porai dienų ir buteliukui liūdnai stoviniuojant vonios kambaryje, pagalvojau – reikia suteikti jiems antrą šansą. Manau ne viena yra susidūrusi ir su tokia bėda, jog pirmas įspūdis geras, o paskui dienos eigoje kvepalai tiesiog pradeda erzinti, tai pagalvojau kad čia galėtų būti ir atvirkštinis variantas. Mano didžiam nustebimui taip ir buvo : pirminio kvapo po papurškimo nebejaučiau po 5 minučių, o jau po valandos ar poros jie ėmė skleisti tokį skanų kvapą, tokį gaiviai salstelėjusį, ir tokį, kurį norėjosi uosti ir uosti. Ir štai dar vienas pliusas – tas kvapas džiugina tikrai ilgai – kaip parfumuotam vandeniui tikrai ilgai – visą darbo dieną. 
DKNY MyNY
Taigi atradau favoritus dviems ryškiausiems metų sezonams : vasarai – D&G 3 L’imperatrice , žiemai – DKNY MyNY. 
O kokius kvapus mėgstate jūs? Kaip atrandate naujus?