Pastaruoju metu ypač susirūpinau savo oda. Net pradėjau kursą veido procedūrų, tačiau apie jas papasakosiu jeigu sulauksiu norimo rezultato. Pusryčiai su Bioeco ir pokalbiai su kosmetologe įkvėpė mane daryti kuo daugiau, ką tik galiu, kad pagerinti odos būklę ir bendrą savijautą. 
Radau kelis receptukus, kurie turbūt užkietėjusioms ekologiškų ir natūralių produktų mėgėjoms jau žinomi, tačiau vistiek pasidalinsiu. Bus tiek priminimas sau, tiek priminimas jums – pradėti savimi rūpintis niekada nevėlu 🙂

20-ties minučių moliugo veido kaukė

Kiekis vienai kaukei


2 šaukštai ekologiškos moliugų purė arba vieno mažo moliūgo;
0.5 šaukšto natūralaus medaus;
0.5 šaukšto pieno (galima naudoti ir sojų arba migdolų aliejų)

Viską sumaišyti ir sutinti iki kreminės konsistencijos. Jeigu naudojamas natūralus moliūgas, gerai išvalykite sėklas. Tepti ant nuplauto veido ir laikyti 20 min. Gerai nuplauti, nusausinti odą ir nepamiršti drėkiklio. 

Moliūgas pasirodo turi labai daug gerų savybių! Jame pilna vitaminų A, C, E (visi padeda kovoti su raukšlelėmis), taip pat beta-karotino, cinko, kalio ir antioksidantų, kurie padeda mažinti raudonį.
Kokosai plaukams

1-2 šaukštai koksų aliejaus;
1 šaukštas natūralaus medaus;
Pasirinkitinai pagal plaukų tipą pridėkitė kelis lašus : 
  • Ploniems plaukams : vynuogių kauliukų aliejaus;
  • Banguotiems plaukams : migdolų aliejaus;
  • Šiurkštiems plaukams : avokadų aliejaus;
  • Storiems ir pasišiaušusiems plaukams : alyvuogių aliejaus.
Gerai viską išmaišyti,tepti masę ant šlapių plaukų, laikyti 30 minučių, norint stipresnio poveikio – per naktį. Išplauti su šampūnų ir nepamiršti kondicionieriaus. Laimo kova su spuogeliais


1 puodelis nenugriebto pieno;
vieno laimo sultys
1 arbatinis šaukštelis glicerino
Pieną užvirti puode, supilti gliceriną ir laimo sultis. Išjunkite ugnį ir leiskite 30 min viskam atvėsti. Vatos tamponėlį suvilfyti atvėsusiame mišinyje ir nuvalyti veidą lyg su toniku. Palikti per naktį.


Turite kokių nors namų sąlygomis pagaminamų ir labai puikių grožio receptų? Pasidalinkite!