Yesterday i attended in my favorite vintage store De’Žavu vintage boutique’s second store opening event and what can i say, it was fantastic! Music, coctails, beautiful stylish people, and more beautiful clothes and accessories. I couldn’t stop clicking my camera’s button, just to share with you those beautiful imagery:) Hope you enjoy watching photos that i made and have in mind, that you must visit this boutique if you will be in vilnius (Lithuania) 🙂 Make a comment on my outfit too, it would be great to hear if you like it 🙂
Have a lovely friday! :))
——————————————————————————————————————————————————–
Šaltuko spaudžiamą ketvirtadienio vakarą Šv.Ignoto g. 4 duris pravėrė antroji De’Žavu vintage boutique parduotuvė, viliodama puikia muzika, kokteiliais, nuostabiai spalvotais rūbais ir aksesuarais bei šilta nuotaika. Naujasis butikas įsikūrė prie pat Šv.Kotrynos bažnyčios, labai patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje ( aišku aš sugebėjau iškart nerasti, o nuklysti iki pasakos kino teatro, bet čia tik aš taip pablūdint sugebu 😀 ), kuri tikrai taps viena iš stotelių smagiam šilto vakaro ar saulėtos žiemos popietės pasivaikčiojimui kaip visad nugriebus karamelinę macchiato Coffee Inn’e ir pasisėdėjus Š.Kotrynos bažnyčios kiemely :))
Kaip tik su De’Žavuko mergaitėmis teko pašnekėti ir pamėginti palyginti kuri parduotuvė labiau patinka, ir keista, kad negalėjau atsakyti. Patinka abi, ir esant skirtingai nuotaikai norėsis eiti vis į kitą 🙂 Praleidus pusvalandį naujojoje parduotuvėje pasijauti esanti ne Lietuvoje kažkodėl, ir tai maloniai džiugina ir atpalaiduoja 🙂 Puikus švarkelių ir odinukių pasirinkimas bus didžiausia priežastimi, kodėl pavasarį lankysiuos ten dažniau:) 
Kas nebuvo atidaryme, galite šiek tiek susipažinti su renginiu ir pamatyti viską per mano fotoaparato objektyvą 🙂 Tikiuosi vaizdai patiks taip pat, kaip patiko ir man? 🙂 O gal kas dalyvavote? Papasakokite įspūdžius :))
Prisijunkite prie De’Žavu facebook puslapio, kad nepraleistumte jokių smagių naujienių ir įvykių 🙂 
Gražaus penktadienio! 🙂

Taip atrodžiau aš, foto daryta iš ryto, nes po darbo iš karto lėkiau į naująjį De’Žavuką 🙂 Atidarymo proga pasipuošiau De’Žavu pirkta vintažine palaidine :)/ That’s how i looked in the event 🙂

Necklace – H&M
Blouse – De’Žavu vintage boutique
Sweater – More&More
Skirt – H&M