Kalėdoms šiemet pradėjau ruoštis itin anksti. Na, ne papuošimais, bet dovanų paieška. Pirmus metus galėjau dovanų ieškoti neskubant. apgalvojant, surandant norimo daikto geriausią kainą. Ir kas geriausia – tai galėjau daryti be jokių automobilių spūsčių, nenormalių eilių prie prekybos centrų parkingų ir nepraeinamų minių parduotuvėse. Taip pat šiemet pirmą kartą sugalvojau pati prisirinkti kankorėžių ir juos nudažyti raudona bei auksine spalvomis – rezultatu esu itin patenkinta, tikrai neisšmesiu ir naudosiu kitiems metams 🙂 Jeigu dar nespėjote supirkti visų dovanų ir dar jų nesupakavote – savo pinterest paskyroje esu sukaupus gražių dovanų pakavimo idėjų
O šiandien norėčiau pažaisti trumpą Christmas tag žaidimuką 🙂
Mėgstamiausias Kalėdiškas filmas – Nightmare before Christmas filmukas. Tim Burton filmai visada turi tokį gerą, šiek tiek groteskišką jausmą, ir jie į nieką nepanašūs 🙂 Dar labai smagus yra Love Actually – romantiškas, ir kupinas Kalėdų dvasios. 
Kalėdiškiausia spalva – būsiu visiškai nuobodi ir nuspėjama šiuo klausimu – burgundiškos raudonos ir sodrios žalios spalvos derinys. O smaragdinė žalia būtų tas antras pasirinkimas, ne toks akivaizdus ir nuspėjamas 🙂
Mėgstamiausias Kalėdų kvapas – obuolių pyrago su cinamonu. 
Kalėdų gėrimas – karštas vynas su daug daug prieskonių ir šiek tiek greipfrukto kartumo. Nerealaus skanumo karštą vyno šiais metais teko gerti neseniai atidarytame restorane Vilniaus senamiestyje – Grey (ir maistas man ten tikrai patiko – ragavau Grey makaronus). 
Mėgstamiausias nagų lakas – visada Kalėdoms norisi blizgesio, todėl renkuosi kokį nors tamsiai mėlyną/raudoną/žalią atspalvį pagrindui ir papuošiu galiukus aukso ar sidabro spalvos blizgučiu. Kaip atrodo mano nagai per šias šventes, pasidalinau instagrame.
Mėgstamiausia Kalėdų daina – Dean Martin Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! Taip pat youtube galima rasti labai ševntišką Michael Buble kalėdinių dainų koncertą. 
Gražių švenčių mielieji !