Toks vaizdas kad neturiu nei kada įkvėpti! Blogų visiškai nebeskaitau, parašyt taip pat nerandu laiko, net feisbuko neįsijungiu! Atvyko draugė iš Londono pasisvečiuot, kokias tris dienas (ar keturias) švenčiau gimtadienį,  prieš atostogas darbais užsikrovus ir t.t Galvoje tiek minčių ir norų ką parašyti ir apie ką jums papasakoti, o deramai prisiruošti ir tai padaryti neišeina. Gavau daug gerų dovanų kurių labai norėjau, taip pat ir visokių įdomybių (liekninamasis masažas). Apie viską plačiau papasakoti planuoju kažkada šią savaitę, tai padaryti irgi gali būti sudėtinga dėl darbų kiekio, nes jau už savaitėlės kaitinsiu savo varškės sūrio baltumo odą po Ispanijos saule :))

Taigi, mano mylimosios blogerės draugės nepykit kad nerandat mano komentarų pas save, o mano mielieji skaitytojai ir skaitytojos, atsiprašau už skurdžius įrašus, aš pasitaisysiu, pažadu! :))

Geros savaitės ir pačių šilčiausių vasaros dienų (nesvarbu jei ir palyja ;))

Much love! 

P.S. Didžiausia naujiena kad mano plaukai vėl tokios spalvos kaip matot pagrindiniame blogo paveikslėlyje – ryža!! :)) Bet kaip atrodau pamatysit vėliau ;)))
——————————————————————————————————————————————
I’m so so busy with celebrating my b-day, spending time with my friends back from London, planning a vacation in Spain and finishing all the stuff i have to do ’till vacation. I just don’t have any free moment to write and i’m so so sorry, but i will soon, i hope! Some photos from my gathering with my girls from university and a lovely happy b-day wishes from Toma. I loved it, girl! :)*

Have a lovely summer and talk to you soon :))

P.S. I have some news – i dyed my hair bright red like i was in last summer! Soon you’ll see :))

Kisses!

Ačiū Tomutei už stilingų metukų linkėjimus :*

Su mielosiomis kursiokėmis taip pat paminėjome mano gimtadienį ir universiteto baigimą 🙂 @VienuolynoKiemas