Tokiomis lietingomis dienomis kaip šiandien dar labiau įsitikini koks gėris yra kelionės. Sėdi sau žiūri per langą į bjaurų orą, ir prisimeni kaip vaikštinėjai kažkur, kaip buvo gera, šilta, kaip visur buvo gražu ir kaip norėjosi sustabdyti akimirką. Tik va keista dabar atrodo kodėl kartais taip gera mėgautis rytiniu kavos puodeliu su bandele tik kažkur išvykus.. Pasikroviau pozityvo ir jėgų ilgam, todėl šią savaitę visai sėkmingai pavyksta pasimėgauti tuo, kas vyksta aplink 🙂
Naktinis Budapeštas, sako, gražiausias. Sutinku. Dieną taip pat labai gražus. Va tokius vaizdus galima pamatyti užsilipus į Žvejų Bastioną.
Žvejų Bastionas
Matiašo Bažnyčia atrodo lyg būtų žaislinė. Fantiško grožio statinys.

Šituos keistus blynus – langoš – paragauti reikia, labai įdomus skonis, ir net nepavyko suprasti kokiu gi būdu tas blynas iškeptas. 
Čili pipirai ir paprika – Vengrijos lobiai. Privalu parsivežti prieskoninių miltelių ir paprikos pastos!
Kėlėmės į kalną ir leidomės atgal. Kainuoja nebrangiai, vaizdai – neatpasakojami. 

Važiuojant keturiese, su keturiomis nakvynėmis (dvi Budapešte, viena Slovakijoje važiuojant į priekį ir viena įvažiavus į Lenkiją grįžtant), ekskursijom ir maistu dviese tilpom į 1000lt. Parsivežėm daug paprikos pastos, skanaus vengriško vyno ir gerą nuotaiką. 5 dienos įskaitant važiavimą buvo tikras išsigelbėjimas nuo rutinos! Linkiu jums ir sau kuo daugiau tokių spontaniškų mini kelionių!