Pagrindui naudojau BeYu Nutri power ilgai išliekantį makiažo pagrindą – jis tikrai laikosi ypatingai ilgai, o ir maskavimą suteikia labai gerą. Kontūravimas – mano, visai neseniai, išgirtąja Smashbox kontūravimo palete, o lūpas nusprendžiau papuošti raudona spalva – vis gi – šventės, reikia kažką pakeisti įprastoje makiažo rutinoje 🙂

 


Apie PUPA makiažo šepetėlius įrašo vis dar neprisiruošiu pabaigti, o mėginu juos jau gana seniai. Trumpai galiu apibendrinti – kuo šepetėlis mažesnis, tuo man jis labiau patinka. Nenustodama naudoju šepetėlį lūpoms, antakiams, šešėliams (blendinimui, shadingui). Didieji – kita šneka. Apie juos tikrai pažadu papasakoti plačiau atskirame įraše, o dabar judam toliau prie makiažo!

 


Highlaiteris iš šventinės PUPA Red Queen kolekcijos visiškai nerealus. Iki šiol labai mėgau praeitų metų šventinės Pupa kolekcijos super auksinį highlaiterį, tačiau šis patiko man dar labiau! Jis toks lyg rose gold spalvos – visiškai nerealus.

 


Šešėliai – Smashbox Full exposure paletė (ją jau išgyriau čia), akių kontūras kaip visada tas pats – Maybelline master ink, o blakstienos – Bourjois Twist Up Ultra blakstienų tušas. Tušą mėginau pirmą kartą, todėl buvo labai keista, kad jis turi net du šepetėlius! Tereikia pasukti dangtelį nurodytoje vietoje, ir šepetėlis pasikeičia. Viena galvutė skirta ilginimui, kita – tankinimui. Iš tikro panaudojau tik tankinamąją ir likau gana patenkinta rezultatu. Norėdama dar dramatiškesnio žvilgsnio, būtinai naudosiu abu.

 

 

<Švenčių (vakarėlių) metu norisi žėrėti ir gauti visą dėmesį sau, todėl jeigu planuojate apnuoginti pečių liniją, nepamirškite šiek tiek blizgučių. Aš naudojau PUPA Red Queen golden powder pudrą. Beje, jos ir pakuotė labai graži – galėtų tapti puikia dovana!
<


Augustei už nerealias fotografijas, o iš jūsų lauksiu komentarų ar norėtumėte tokių įrašų daugiau! Galbūt padaryti Naujųjų metų vakarėlio makiažą?:)
<
Mangusto / Photos tell stories (fb)