Kontūravimas vienas iš tų dalykų, dėl kurio eina iš proto visas grožio pasaulis. Kosmetikos pagalba kontūruojamas ne tik veidas, bet ir kūnas. Negalėjau patikėti savo akimis pirmą kartą pamačiusi video, kaip kontūravimo pagalba sukuriamas pilvo preso ar pakeltos ir didesnės krūtinės įspūdis. Ir atrodo, nieko čia keisto, juk pati mokiausi dailės mokykloje, ir žinau apie šešėlių ir šviesos žaismo galimybes, tačiau kai reikalai pakrypsta nuo drobės prie kūno, viską perprasti tampa daug sunkiau. 
Kai pati nusprendžiau išmokti šio stebuklo (tikrai nesijaučiu dar išmokusi, bet po truputį tobulėju), gavau daug skirtingų patarimų, bet dažniausiai kartojama buvo kontūravimą mėginti naudojant sausas priemones, t.y. bronzantus ir kirstą šepetėlį. Dabar jau esu išbandžiusi ir skystas ir sausas priemones, ir galiu pasakyti, kad man lengviau kontūruoti ne su sausomis priemonėmis. Šį Maybelline Master Contour pieštuką išskirčiau kaip vieną tų priemonių, su kuriomis itin paprasta dirbti. Jis nėra super ryškus ar sunkus, išsklaidyti labai lengva, dėl to lengviau taisyti jeigu kažkas truputį nepavyko, taip pat sluoksniuojant galima rezultatą lengvai paryškinti. Sklaidyti galima tiek šepetėliu, tiek ir pirštais, skirtumo didelio nejaučiu. Šepetėlis tik turbūt padeda išgauti tolygesnį rezultatą. Aišku, bronzantu užfiksuoti viską taip pat būtina – juk nesinor,i kad kontūravimas dienos eigoje išsilakstytų po visą veidą. Pradedančioms – puikus pasirinkimas nenorint išleisti daug pinigų. Ne už ilgo papasakosiu apie dar vieną tobulą priemonę, į kurią, šiek tiek pramokus visą šį meną, investuoti tiktai rekomenduoju. Šiam kartui rekomendacija – on budget. 

Pasidalinkite savo patirtimi : ar susidraugavote su veido kontūravimu? Ar darote tai kas dieną ar tik išeigai? Kokias priemones naudojate?