Gruodžio mėnesio „Grožio dėžutė” pasiekė ir mane. Nelabai iš tikro supratau dar kada ji pasirodo, nes labai jau nereguliarūs tie intervalai, manau visas naujienas reikia sekti grožiodraugas.lt ir tenai jau pamatysite kada naujoji pasirodys.  Dabar užmačiau kad yra vyriška dėžutė, įdomu būtų pamatyti kas jos viduje, o kadangi gruodžio mėnesio visos jau išparduotos, todėl papasakosiu ką joje radau. 
Grožio dėžutė kainuoja 20 €, tačiau jos vidutinė vertė yra 50 €. Gruodžio mėnesio dežutėje pilnos produktų pakuotės : 
  1. FRANCO BATTAGLIA švelnus kasdienio naudojimo šampūnas PROFESSIONAL, 250 ml – malonus, švelnus ir turbūt skaniausiai kvepiantis šampūnas kokį tik teko naudoti (kokosų kvapas mano vienas mėgstamiausių);
  2. NAILBERRY“ nagų lakas 15ml – nenustebino niekuo, įprastas nagų lakas, kaip ir visi kiti. Išsilaiko kelias dienas. 
  3. L’Occitane Jazminų, šlamučių ir neroli rankų kremas – dar vienas neblogas rankų kremas į kolekciją, bet net nesuprantu kokiu būdu pas mane jų tiek daug prisikaupia. Vienas tų produktų, kurių naudojimas pas mane itin retas. 
  4. Blistex lūpų balzamas
  5. Absolute Dry antiperspirantas – tiesa pasakius dar jo nenaudojau, nes kažkaip baisoka. Baisoka pagalvojus, kokio stiprumo ir kaip visas poras užkišantis tai turėtų būti produktas, jeigu jis apsaugo nuo prakaitavimo net visą savaitę. Jį panaudoti reikia iš vakaro, ir tada kitą dieną tik nuplauti ir daugiau visą savaitę jo nenaudoti ir taip jis turėtų sustabdyti prakaitavimą. Nuorodoje rasite daugiau informacijos. Aš kaip neturiu tokios jau didelės prakaitavimo problemos, tokias priemones paliksiu naudoti tiems, kas labai su tuo vargsta. 
  6. „Bio2You“ natūralus dušo gelis „Melon“, 250ml – skaniai lvepiantis ir ne itin daug putojantis dušo gelis tikrai paliko neblogą įspūdį. 
Grožio dėžutė gali tapti puikiai dovanėle tiek sau, tiek staigmena draugei ar mamai. Aš šio mėnesio dėžutės turinį vertinu neblogai. O jūs ar mėginote kada ją užsisakyti? Kokie įspūdžiai? 🙂