Why does it rain, rain, rain down on Utopia?

Why does it have to kill the ideal of who we are?

Why does it rain, rain, rain down on Utopia?
And when the lights die down, telling us who we are?…Nesuskaičiuojamą kartą niūniuojant šios dainos melodiją, sėdint darbe su kavos puodeliu pašonėj ir laukiant draugų pagalbos su eilinį kartą tave apvylusiu žmonijos išradimu( taip taip, ta nelemta lupena) mąstau…
Taip, ta pačia ‘utopijos’ tema. Pažiūrėkime kaip mums aiškina šią sąvoką Wikipedia..Utopija (vieta, kurios nėra) – idealios, neįgyvendinamos santvarkos projektas; neįvykdomas, nerealus sumanymas. Manau ši sąvoka puikiai apibūdina kiekvieno žmogaus vidinę būseną, ir nesvarbu ar tau atrodo kad viskas gyvenime yra nuostabu ir nutapyta rožiniais atspalviais, ar galbūt kekvieną sekundę jauti kaip žemė slysta iš po kojų ir pabyra aplink tave, tau pačiam nepalikdama nieko… O tam gyvenimas juk ir skirtas, atrasti tą vietelę savyje, tai, ko niekas neatimtų, ir kur tavęs nepasiektų jokios gamtos stichijos.. I’m searching for answers not giving for free, they’re hidden inside, is there life within me.. O taip, aš gyva, ir Tu gyvas, Ir jis gyvas, visi mes gyvi , kol jaučiame kažką, kol kievieną minutę dar randame kažką, kas sukelia bent mažą šypsenėlę, išplukdina sentimentus į viršų, ar galiausiai padeda žengti bent vieną žingsnį į priekį.. Visada į priekį, kad ir kas bebūtų.. Ir kaip dainoj, atsakimų į klausimus niekad negausi už dyką, norint gauti, turi kažką duoti, aukoti, su kažkuo atsisveikinti.. Juk kaip sakoma, tik per kančias į žvaigždes..

Norėčiau pasakyti tik tiek…na ir kas kad ‘lyja ant jūsų utopijos’, po lietaus visad pasirodo saulė ir pasaulis nušvinta vaivorykštės spalvom… Šilto vakaro:)

Gal įkvėps ir jus..