Užtenka truputį apsikirpti ir nusidažyti plaukus ir jau jautiesi kaip naujai gimusi. Iki pilnos laimės tik trūksta pagaliau įsigyti gerus bėgimo batelius ir pradėti bėgioti. Dar reikėtų kelių dienų kur nors prie viduržemio jūros ragaujant jūros gėrybes ir poros pasivaikščiojimų Barselonos gatvėmis vakare. 
O kol svajonės lieka svajonėmis, ir toliau sau smagiai rūpinuosi marketingo ir pardavimų reikalais kelionių agentūroje, visai užteko sekmadienį su drauge išlysti aplankyti išsiilgto senamiesčio gatvelių ir prancūzparky paklausyti grupelės jaunų vaikinukų grojančių ir perdainuojančių įvairias populiarias dainas. Tą gražaus vakaro valandą jaučiausi kaip mini atostogose ir pagalvojau kad dar nėra viskas taip blogai ir sunku kaip kartais gali atrodyti – dar pakanka mažų ir malonių smulkmenų. 
shoes – converse | jeans – pull&bear | skirt – pull&bear | vest – SH | bag – oasap.com
Kartais atrodo kad įsitveriu kelių mėgstamų drabužių ir iš jų stengiuosi išspausti visus įmanomus derinius ir nešioju kol visiškai atsibosta. Manau dabar į tokius spąstus papuolė jau neseniai rodyti alyvuogių spalvos marškinukai. O kaip greitai nauji drabužiai atsibosta jums? 🙂