trends | Yellow

Autorė Sandra Laikas 22:27 | 3 komentarai (-ų)

Mada tuo ir smagi, kad priverčia tave išeiti iš komforto zonos ir savo kailiu mėginti kažką, apie ką galbūt nebūtum pagalvojus. Na, aišku kai kurioms tai yra kankynė - geriau pirkti ir nešioti laiko patikrintus siluetus ir derinius, o trendy dalykėliai tik sukelia nepakenčiamą galvos skausmą. Man, ir galybei kitų mados mylėtojų tai yra kažkas praskaidrinančio kasdienybę ir padedančio savojo paieškose. 

Mados tendencijomis niekada aklai sekti nereikia, bet apie jas  žinoti ir kažką galbūt pamėginti (bent jau matavimosi kabinoje) tikrai rekomenduojama. Štai naujas trendas - geltona spalva. Prisipažinsiu, nu niekada jos nemėgau, o mano didžiausia neapykantai jai prasidėjo po vienų vestuvių, kur teko būti pamerge, o jaunoji išrinko pamergių sukneles kurias turėjome nuomotis ir ji buvo ne tik mano figūrai labai netinkančio silueto, bet dar ir...geltona. Taigi jau daug metų mano spintoje sutikti kažką geltono buvo mission impossible (ai, buvo vienas Marks&Spencer megztukas, kurį gavau dovanų). Ir štai, pasirodė kad viena karščiausių pavasario vasaros mados tendencijų - geltona spalva. Sužinau ir ką darau aš? Ogi nusikeikiu ir sakau - ai tikrai jau šitą trendą ignoruosiu. Ir tada po truputį pradėjo vaidentis man visokie geltoni atspalviai : parduotuvėse, pintereste, bloguose, ir ėmiau galvoti, gal šitą geltoną reikalą reikia priimti kaip iššūkį sau? Panaudoti šiek tiek savaiminio įdegio (nu nes geltona ant pamėlusiai baltos odos atrodo labai prastai), surasti sau tinkamą atspalvį, ir sugalvoti, kaip prisijaukinti šitą džiaugsmingą spalvą savo spintoje ir deriniuose. 

Patarimų, kaip gi tą geltoną "pagauti"kol kas neturiu, bet manau kad pamėginti galime kartu. Pririnkau pintereste krūvelę derinių ir detalių inspiracijoms, ir tuo pačiu paieškojau gražių drabužių ir aksesuarų apsipirkimui. O koks jūsų santykis su geltona spalva? 
3 Responses so far.

  1. Ahh kažkaip niekada nebuvau pagalvojus, kad ryškiai geltoni drabužiai gali taip super gerai atrodyti. Ypač tas odinis švarkelis. Aaaaaa dabar ir man reikia.🌻
    www.thatcurlyblog.com

  2. Geltona spalva mano spintoj paskutinį ir bene vienintelį sykį buvo apsilankius lengvos, ryškios, vasarinės suknelės pavidalu. Tačiau dabar pažiūrėjus nuotraukas užsimaniau kokio geltono ryškaus platesnio megztinio prie juodu džinsu :)

  3. Nuo praejusio rudens man tai yra spalva Nr.1!! Labai netiketai atradau kad geltona laaabai tinka ir patinka <3

Leave a Reply